Sponzorovaný obsah

Tyčové vysávače za bezkonkurenčné ceny! Neprehliadni najnovšiu nádielku zľavových kupónov

Cenovo výhodné multifunkčné tyčové vysávače od populárnych výrobcov JIMMY a Proscenic aktuálne nájdeš v ponuke Geekbuying.com.

Z mimoriadne širokej ponuky tyčových vysávačov na trhu sa momentálne vyberá naozaj ťažko. Na trhu pôsobí hneď niekoľko známych výrobcov, pričom každý z nich má v ponuke hneď niekoľko modelových radov, ktoré sa líšia výbavou, výdržou batérie, dizajnom a v neposlednom rade cenovkou. Keďže porovnanie všetkých modelov na trhu nie je možné, radi by sme vám predstavili aspoň našich dvoch najhorúcejších adeptov dostupných na e-shope Geekbuying.com. V ponuke tohto populárneho predajcu sa nachádza hneď dvojica zaujímavých modelov Proscenic P12 a JIMMY H9 Pro. Oba spomenuté modely sa výrazne líšia svojou výbavou ako aj cenovkou. Skvelou správou však je, že sú oba dostupné v európskych skladoch s naozaj luxusnými zľavovými kupónmi.

Proscenic P12 – multifunkčný vysávač do domácnosti

proscenic p12 hlavica-min
Zdroj: Geekbuying.com

Tyčový vysávač Proscenic P12 je vybavený vylepšeným bezkartáčovým motorom so sacím výkonom 33 kPa (120 AW) v režime s maximálnym výkonom, ktorý je určený pre vysávanie všetkých povrchových nečistôt ako aj sedačiek, kobercov a pod. O dokonalý zber všetkých nečistôt sa stará nie len samotný výkonný motor vysávača, ale najmä špičková kefa, ktorá zabraňuje zamotávaniu vlasov a chlpov z domácich miláčikov. Počas vysávania sa tak nemusíš trápiť s neustálym vyslobodzovaním nečistôt zo zapchatej hlavice vysávača.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
proscenic p12 nadstavce-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ruka v ruke s vyššie spomenutými technológiami ide aj pokročilý 5-stupňový filtračný systém. Počas vysávania sa tak človek zbaví nie len všetkých nečistôt v domácnosti, ale zároveň zbaví domácnosť aj nepríjemných alergénov a prachových častíc. Pre dokonalú čistotu domácnosti príde vhod aj integrované zelené LED podsvietenie na hlavici vysávača. V prípade vysávania v tme tak zraku používateľa neujde ani tá najmenšia nečistota na zemi.

Vysávač Proscenic P12 nie je z kategórie tyčových vysávačov určených iba pre rýchle čistenie obmedzených priestorov domácnosti. Jeho použitie naprieč celou domácnosťou podporujú aj ďalšie parametre. Spomenúť musíme dlhú výdrž až 60 minút na jedno nabitie. Zabudnúť nesmieme ani na veľkú 1,2 litrovú nádobu na nečistoty, ktorá sa dá vyprázdniť stlačením jedného tlačidla. Nechýba ani šikovný dotykový LED displej či hneď niekoľko všestranných nadstavcov v balení.

JIMMY H9 Pro – dokonalá čistota bez nutnosti dodatočného mopovania

jimmy h9 pro vysavanie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Multifunkčný vysávač JIMMY H9 Pro je o čosi všestrannejšou alternatívou, ako vyššie spomenutý Proscenic P12. Tento model sa pýši ešte vyšším sacím výkonom na úrovni až 200 AW, pričom jeho najväčšou prednosťou je určite integrovaný systém mopovania. Počas vysávania sa tak môžete zbaviť hneď dvoch múch jednou ranou. K dispozícii sú hneď 4 špeciálne režimy pre umývanie a vysávanie všetkých povrchov v domácnosti.

jimmy h9 pro flexibilna trubica-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ani v tomto prípade nechýba pokročilý filtračný systém, či najmodernejšia hlavica s ochranou proti zamotávaniu vlasov a chlpov z domácich miláčikov. K dispozícii je však o čosi väčšia odnímateľná batéria zabezpečujúca chod až po dobu 80 minút v eco režime pri použití hlavice bez elektrického pohonu. Výdrž pri maximálnom výkone s elektricky poháňanou hlavicou je pritom na úrovni skvelých 15 minút. Aj v tomto prípade tak kapacita bohato postačuje na vysávanie mimoriadne znečistených kobercov, auta a pod.

V balení vysávača sa nachádza hneď niekoľko nadstavcov určených nie len pre bežné povrchy v domácnosti, ale aj nadstavec pre vysávanie auta, zákutí či matracov. Pri častom používaní vysávača, prípadne pri upratovaní pod nábytkom určite poteší aj hlavná kovová trubica s kĺbom. Vďaka nej môže používateľ pohodlne vysávať aj tieto menej dostupné miesta bez nutnosti krčenia sa.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close