Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Tyčové vysávače od Xiaomi neboli nikdy lacnejšie! Tieto modely kúpiš doslova za pár desiatok eur

Populárne tyčové vysávače od Xioami kúpiš ešte lacnejšie. Aktuálne sú dostupné v skvelom bleskovom výpredaji s bezplatným doručením.

Upratovanie domácnosti s tyčovým vysávačom je naozaj hračka, čo nám dajú za pravdu určite všetci majitelia tohto pomocníka do domácnosti. Pokiaľ ešte doma takéhoto pomocníka nemáš a nevieš si vybrať zo širokej ponuky na trhu, určite by si mal zbystriť pozornosť. Obľúbené tyčové vysávače od Xiaomi totižto aktuálne kúpiš už za pár desiatok eur, pričom za dopravu nezaplatíš ani cent navyše. Nižšie nájdeš našich aktuálnych favoritov, ktorí by rozhodne nemali ujsť tvojmu zraku. 

Xiaomi Deerma DX115C

Tyčový vysávač Xiaomi Deerma DX115C patrí medzi cenovo najdostupnejšie modely na trhu, no to určite neuberá na kvalite, práve naopak. Tento model patrí medzi najlepšie modely vo svojej cenovej kategórii, za čo vďačí najmä dobrým technickým parametrom. Spomenúť treba napríklad trojvrstvovú filtráciu, či saciu silu na úrovni až 14 kPa, alebo prítomnosť až 3 nadstavcov v balení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi deerma dx115c
Zdroj: TomTop

Záujemcov však môže zaujať napríklad aj čierno-zlatý dizajn, alebo možnosť odňatia samotného vysávača od rukoväte, vďaka čomu sa človek dostane aj na menej prístupné miesta. Výhodou je aj veľká zberná nádoba s objemom až 1,2 litra, ale aj nízka hmotnosť iba 2 kg. Nemusíš sa tak obávať toho, že ťa po vysávaní bude bolieť ruka ešte pol dňa. 

xiaomi deerma dx115c 2
Zdroj: TomTop

Pochopiteľne, najväčším lákadlom tohto vysávača je jeho cena. Tá vďaka bleskovému výpredaju na e-shope Cafago.com klesla až na 33,59 eur. Tradične, za dopravu z nemeckého skladu neplatíš ani cent navyše, pričom sa vyhneš aj poplatkom ako clo alebo DPH. 

Xiaomi Deerma DX115C už za 33,59 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Deerma DX700

O niečo málo drahší model Deerma DX700 sa od svojho cenovo dostupnejšieho súrodenca odlišuje vo viacerých aspektoch. Hneď na prvý pohľad je jasné, že výrobca využíva inú technológiu, keďže telo vysávača je v tomto prípade na úplnom vrchu rukoväte. Samotný vysávač je o čosi masívnejší, keďže výrobca siahol po výkonnejšom motore so sacou silou až 15 kPa. Zmena nastala aj v útrobách filtračného systému, ktorý má taktiež 3 vrstvy, no spolieha sa na pokročilejší systém cyklónovej filtrácie. 

xiaomi deerma dx700 titulny
Zdroj: TomTop

Menší kompromis nastal v prípade zbernej nádoby, ktorá má o čosi menší objem na úrovni 0,8 litra. Vysávač je taktiež ťažší o zhruba 0,2 kg, no pri používaní ide o naozaj zanedbateľný údaj. Aj v tomto prípade však v balení nájdete až trojicu nadstavcov, vďaka ktorým by si mal vysávač ľahko poradiť s tvrdými podlahami, kobercami, veľkými nečistotami, či dokonca matracmi. 

xiaomi deerma dx700 nadstavce
Zdroj: TomTop

Príplatok za model Xiaomi Deerma DX700 však nie je vôbec vysoký. Na e-shope Cafago.com ho totižto momentálne nájdeš už za 41,99 eur. Aj v tomto prípade je k dispozícii doprava z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov

Xiaomi Deerma DX700 za super cenu nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Mijia MJXCQ01DY

Posledným klasickým káblovým tyčovým vysávačom od Xiaomi je v našom výbere model Mijia MJXCQ01DY. Ten na rozdiel od vyššie spomínaných modelov disponuje zabudovaným HEPA filtrom, ktorý aktívne zbavuje domácnosť alergénov. Veľkým rozdielom je aj dizajn, ktorý je jednoznačne najviac minimalistický, no zrejme aj oku najviac prívetivý. 

xiaomi mijia mjxcq01dy
Zdroj: TomTop

Čo sa týka ďalších technických aspektov, vysávač má k dispozícii 2 režimy vysávania (štandardný 10 kPa a silný 16 kPa). V balení sa taktiež nachádza trojica nadstavcov, pričom hlavná rotačná kefa na podlahy má na šírku až 240 mm, takže vysávanie domácnosti s ňou ide naozaj od ruky. 

xiaomi mijia mjxcq01dy 2
Zdroj: TomTop

Tento model ťa na e-shope Cafago.com aktuálne vyjde na 50,39 eur, no už pri pohľade naň je jasné, že ide o nášho favorita. Dobrou správou je, že aj tento model je k dispozícii v nemeckom sklade s bezplatnou dopravou bez cla a DPH

Xiaomi Mijia MJXCQ01DY za 50,39 eur nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close