TwoTrees TOTEM S – laserová gravírovačka pre domácich hobby majstrov teraz v bleskovom výpredaji

S laserovou gravírovačkou TwoTrees TOTEM S sa vyšantia či už ostrieľaní domáci kutili, ale aj úplní začiatočníci.

twotrees totem s ilustracny
Zdroj: TOMTOP, úprava: Vosveteit.sk

Považuješ sa aj ty za domáceho hobby majstra, no stále si sa neodvážil ponoriť sa do sveta laserového gravírovania? Ak nad touto zábavkou rozmýšľaš už dlhšiu dobu, no doposiaľ si sa nevedel rozhodnúť pre ten správny „stroj“, máme pre teba naozaj jedinečný tip. Je ním obľúbená domáca laserová gravírovačka TOTEM S od overeného výrobcu TwoTrees. Ide o jednu z najpopulárnejších entry-level laserových gravírovačiek na domáce použitie, ktorá je vhodná nie len pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých gravírovačov. A prečo ti dávame do povedomia práve tento stroj? Aktuálne totižto môžeš využiť naozaj exkluzívnu akciu na e-shope TomTop.com, ktorá naozaj nemá obdoby. V aktuálnom bleskovom výpredaji ju môžeš mať už za skvelých 129,99 eur, už tradične, s bezplatným doručením z nemeckého skladu!

TwoTrees TOTEM S – ideálny domáci hobby pomocník

twotrees totem s
Zdroj: TOMTOP

Laserová gravírovačka TwoTrees TOTEM S spája hneď viacero kľúčových parametrov, ktoré by nemali chýbať žiadnej domácej hobby laserovej gravírovačke. V prvom rade ide o prívetivé používateľské rozhranie. Vďaka nemu dokáže gravírovačku používať aj úplný začiatočník, či technicky menej zdatný typ. Gravírovačku stačí po rozbalení zložiť ako skladačku (dodávaná ako DIY stavebnica) a následne pripojiť k PC pomocou microUSB rozhrania. Pre spustenie gravírovania si stačí do PC nainštalovať jeden z podporovaných softvérov, pričom väčšina moderných programov umožňuje jednoduché vytváranie projektov vložením obyčajného obrázka/grafiky/loga.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
twotrees totem s materialy
Zdroj: TOMTOP

Čo sa technických parametrov týka, model TOTEM S ponúka štandardný 5,5W laserový modul. Možno ho považovať za dobrý kompromis medzi výkonnosťou a bezpečnosťou. Vhodný je tak práve pre začínajúcich gravírovačov. Zručnejší a viac skúsení však určite ocenia viaceré vylepšenia modulu, ktoré výrobca priniesol s novou generáciou tohto modelu. Vyzdvihnúť treba najmä technológiu FAC. Tá prináša výrazne vyššiu efektivitu a znateľne lepšie rozloženie výkonu. Vo výsledku je tak rez a gravírovanie pomocou tohto modelu omnoho čistejšia a krajšie.

twotrees totem s pracovna plocha
Zdroj: TOMTOP

Spomenúť však treba aj ďalšie vylepšenia, napríklad ako novinku v podobe výškovo nastaviteľnej platformy či výkonnejšími motorčekmi. Veľkou výhodou novej generácie je aj jednoduchšia montáž a stabilnejšia konštrukcia celej gravírovačky. Keď už sme pri samotnej konštrukcii gravírovačky, spomenieme aj celkovú použiteľnú plochu pre gravírovanie na úrovni až 300 x 300 mm. Šikovnejší kutili určite ocenia tento naozaj veľký priestor aj pre náročnejšie projekty. Zabudnúť by sme nemali ani na zoznam podporovaných materiálov pre gravírovanie. V tejto sfére sa zrejme prílišných obmedzení báť nemusíš. Gravírovačka si hravo poradí s drevom, plastovými povrchmi, bambusom, kožou, kameňmi či keramikov a rôznymi druhmi kovov.

Ako sme už spomenuli vyššie, laserovú gravírovačku TwoTrees TOTEM S momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com. V bleskovom výpredaji môže byť tvoja už za 129,99 eur. Doprava z nemeckého skladu je bezplatná. Nemusíš sa obávať ani dodatočných poplatkov ako clo alebo DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre