Túto funkciu MIUI v Xiaomi smartfónoch pozná len málokto! Pozrite sa, ako môžete kombinovať rôzne témy!

Pozrite sa, ako môžete v Xiaomi smartfóne kombinovať rôzne témy a tak si vytvoriť unikátne rozhranie vášho zariadenia.

Xiaomi temy do smartfonu
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi smartfóny patria vo všeobecnosti medzi veľmi populárne zariadenia. Dôvodom nie je len ich cena v pomere ku kvalite a výkonu, ale i software. Obzvlášť nadstavba MIUI je medzi používateľmi veľmi populárnou a chválenou. Dôvodom je nadpriemerná softwarová optimalizácia v kombinácii s množstvom dodatočných funkcií.

Nie tak sme napríklad upozorňovali no možnosť vloženia rámčeka telefónu do snímok obrazovky, či na najlepšie témy, ktoré vyčnievajú z ponuky. Práve téme vzhľadu rozhrania smartfónu, by sme sa chceli teraz venovať podrobnejšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Témy v MIUI nadstavbe

Témy v MIUI nadstavbe sú dostupné prostredníctvom nastavení smartfónu v rámci sekcie Motívy. Táto sekcia ponúka takmer neobmedzené množstvo tém. Druhým dychom však treba dodať, že ich vzhľad, nie vždy každému vyhovuje. Mnohokrát nám vyhovuje napríklad vzhľad uzamknutej obrazovky, ale ikony už nie. Alebo opačne.

Temy_motiv_xiaomi smartfon
Zdroj: Vosveteit

Kombinujte témy vo vašom Xiaomi. Pozrite sa, ako na to!

Potom, ako si stiahnete tému, ktorá sa vám páči, tak dochádza k jej uloženiu do smartfónu. Jednou zo zaujímavých funkcií MIUI nadstavby však je, že môžete kombinovať jednotlivé témy navzájom. Inými slovami, môžete si vybrať z témy „A“ napríklad vzhľad uzamknutej obrazovky, a z témy „B“, si môžete vybrať sadu ikon a podobne. Túto funkciu nájdete potom, ako v spodnej časti aplikácie Motívy, kliknete na ikonu profilu. Následne zvoľte možnosť Prispôsobiť motív.

Prisposobenie temy v Xiaomi_kombinacia tem
Zdroj: Vosveteit

Ako môžete vidieť nižšie, tak sa vám potom otvorí ponuka, naprieč ktorou nájdete položky ako Zámok, Stavový riadok, Ikony, Domov, Boot animácia a Boor Audio. Potom, ako si vyberiete ľubovoľnú možnosť z ponuky, tak systém vám umožní zmeniť rozhranie konkrétnej časti vášho zariadenia. Samozrejme, čím viac tém budete mať stiahnutých v smartfóne, tak tým bude bohatšia ponuka možností, ako si budete môcť upraviť konkrétnu časť rozhrania vášho zariadenia.

Pevne veríme, že tip na funkciu sa vám páčil, a že ju hlavne využijete. Mimochodom, v rámci sekcie Motívy, si môžete stiahnuť do svojho zariadenia aj stovky pozadí,  zvonení, či  typov písma.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre