Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Túto akciu na dron SG901 s FullHD kamerou a maximálnou dobou letu až 18 minút nesmieš premeškať!

Vďaka unikátnemu zľavovému kupónu momentálne ušetríš nemalé peniaze

Ty ešte doma nemáš dron? Ak sa rád zabávaš s novými gadgetmi, za ktoré ale nechceš vyhodiť zbytočne veľké peniaze, určite ti odporúčame ísť do dronu SG901, ktorý je vybavený dvomi kamerami, veľkou batériou a kopou inteligentných funkcií, vďaka ktorým zvládneš lietanie aj keď si úplný začiatočník. 

Dron SG901 nájdeš na e-shope Cafago.com PS: pre zrazenie ceny využi zľavový kupón CC2245

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kvalitný obraz pre amatérske zábery

Dron SG901 je vybavený hneď dvomi kamerami. Hlavná kamera s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov a nastaviteľným sklonom ponúka naozaj skvelý obraz, ktorý by si u konkurencie hľadal márne. Spodná HD kamera pritom slúži skôr na navádzanie dronu a prípadné využívanie niektorých inteligentných funkcií. 

dron sg901 2_opt
Zdroj: Cafago

Nadpriemerná výdrž batérie

Výdrž batérie je pri lacných dronoch často najväčším kameňom úrazu. Dron SG901 ale väčšinu svojich konkurentov bezproblémovo schová do vačku. Batéria s kapacitou až 2200 mAh totižto zabezpečuje chod dronu až po dobu 18 minút, čo je naozaj unikátny údaj. 

Skvelé inteligentné funkcie

Podobne ako väčšina dronov v tejto cenovej kategórii, aj dron SG901 ponúka naozaj obrovské množstvo inteligentných funkcií, vďaka ktorým dokáže ovládať dron aj úplný amatér. Režim sledovania osoby, gestá pre spustenie videa a vytvorenie fotografií, pristátie a vzlietnutie pomocou jedného tlačidla, či lietanie podľa vopred vyznačenej trasy sú všetko funkcie, ktoré určite oceníte. Samozrejme, všetky tieto úkony sa dajú bez akýchkoľvek problémov spustiť priamo na ovládači, či na smartfóne prostredníctvom aplikácie. 

dron sg901 3_opt
Zdroj: Cafago

Dron SG901 s FullHD kamerou a skvelou výdržou batérie môžeš mať aktuálne už za 45,54 eur s dopravou zdarma. Pre zrazenie cenovky na e-shope Cafago.com však musíš využiť zľavový kupón CC2245.

Dron SG901 nájdeš na e-shope Cafago.com PS: nezabudni na zľavový kupón 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close