Sponzorovaný obsah

Tronxy XY-3 SE – unikátna 3D tlačiareň s duálnym extrudérom a laserovým gravírovaním za šialene nízku cenu

Multifunkčná 3D tlačiareň Tronxy XY-3 SE v prevedení s duálnym extrudérom a laserovou gravírovačkou určite poteší každého domáceho kutila.

3D tlačiareň s možnosťou využívania dvoch rôznych filamentov súčasne a so zabudovanou laserovou gravírovačkou sa v cenovej kategórii okolo 300 eur naozaj nevidí často. Model Tronxy XY-3 SE je v takomto prevedení nie len unikátom v danej cenovke, ale zároveň ponúka technológie, ktoré by sme márne hľadali aj u výrazne drahšej konkurencie. Tento zaujímavý multifunkčný model je však aj napriek pokročilým technológiám určený pre úplných amatérov a začiatočníkov s 3D tlačou. Ak teda patríš do tejto kategórie aj ty, poprípade hľadáš ideálny „dodatočný“ darček, rozhodne by si tento model nemal prehliadnuť. Na e-shope Geekbuying.com ho totižto momentálne môžeš mať už za skvelých 329,29 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu!

Tronxy XY-3 SE s kupónom „GKBTRO03“ už za 329,29 eur nájdeš TU

Tronxy XY-3 SE – ideálna domáca multifunkčná 3D tlačiareň

tronxy xy_3 se 2
Zdroj: Tronxy

Jednoduchosť a určenie pre úplných začiatočníkov podčiarkuje už samotné balenie tejto 3D tlačiarne. Všetky zložité inštalácie sa vykonávajú už v samotnej továrni výrobcu. V balení sa tak nájdeš iba hŕstku súčiastok. Ich zloženie ti pritom zaberie maximálne pár minút. Celý proces je tak mimoriadne rýchly a nenáročný a do tlačenia prvých výrobkov sa tak môžeš pustiť takmer okamžite!

tronxy xy_3 se 3
Zdroj: Tronxy

Konštrukcia 3D tlačiarne pozostáva z trvácnych a odolných hliníkových profilov. V spojení s titánovým extrudérom je tak zaručený mimoriadne stabilný chod s maximálnou presnosťou za každých podmienok. Ten ako bonus v tomto prevedení zvláda až dvojicu rôznych filamentov (ABS, HIPS, PC, PLA, PVC, Wood, TPU), čo rozhodne dodáva všetkým projektom úplne iný rozmer. Poteší aj možnosť využitia laserovej gravírovačky, ktorú je možné uchytiť priamo na rám tlačiarne. Doma tak môžeš mať naozajstný multifunkčný stroj pre svoje domáce projekty. 

Pokročilej 3D tlačiarni rozhodne nemôžu chýbať ani inteligentné funkcie a skvelé technológie, bez ktorých by sme sa už nezaobišli. Na mysli máme napríklad inteligentnú detekciu výpadku prúdu alebo automatickú detekciu poškodeného / chýbajúceho filamentu. Nechýba ani ultra tichá základná doska a vysoko výkonným ARM čipom či intuitívny displej na prednom paneli tlačiarne pre jednoduché ovládanie. 

Tronxy XY-3 SE s kupónom „GKBTRO03“ už za 329,29 eur nájdeš TU

3D tlačiareň Tronxy XY-3 SE v prevedení s duálnym extrudérom a laserovou gravírovačkou momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GKBTRO03“ zrazíš jej cenu už na skvelých 329,29 eur. Nezabudni, že doprava z európskeho skladu je bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Vďaka nej sa môžeš tešiť rýchlemu dodaniu ale aj tomu, že nemusíš riešiť poplatky ako clo alebo DPH

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close