Tronsmart Bang – bezdrôtový vodeodolný reproduktor s výkonom až 60W aktuálne s neskutočnou cenou v CZ sklade

Uži si kopec zábavy s reproduktorom Tronsmart Bang, ktorý ponúka parádne audio, krytie až IPX6 a skvelé funkcionality za bezkonkurenčnú cenu.

tronsmart bang -min
Zdroj: Geekbuying.com

Prenosný reproduktor určený aj do menej priaznivých podmienok nemusí nutne znamenať nemotorný kus elektroniky s podpriemernou kvalitou zvuku. Aj keď zväčša nízky výkon takýchto „obrnených“ reproduktorov považujeme za očakávanú nevýhodu, nemusí tak tomu byť vo všetkých prípadoch. Jedným z reproduktorov, ktorý sa radí do kategórie „outdoor friendly“ no zároveň ponúkne fantastický audio zážitok, je aj reproduktor Tronsmart Bang. Ide o model spájajúci robustný dizajn, no stále kompaktné rozmery a zároveň skvelý zvukový hardvér, ktorý poteší každého milovníka dobrej muziky. Ešte väčšou čerešničkou na torte je aktuálna cenovka tohto kúsku. Na e-shope Geekbuying.com je totižto aktuálne dostupný v skvelej zľave, pričom k dispozícii je aj bezplatná doprava z českého skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Tronsmart Bang – skvelá zábava na akomkoľvek mieste

tronsmart bang vodeodolnsot-min
Zdroj: Geekbuying.com

Srdcom reproduktoru Tronsmart Bang je už viackrát spomínaný výkonný zvukový hardvér. Ten pozostáva z dvojice výškových reproduktorov, dvojice basových reproduktorov a dvojice pasívnych reproduktorov. Zvukový hardvér sa pýši spoločným výkonom až 60W, čo sa preukazuje v podobe strhujúcich výšok a dunivými basami. Nechýba ani overené technológia SoundPulse, ktorá má na starosti špičkové naladenie reproduktora, čím ešte viac umocňuje výkon celého hardvéru.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

tronsmart bang pripojitelnost-min
Zdroj: Geekbuying.com

Pre ešte lepší audio zážitok je k dispozícii aj bezdrôtová technológia TuneConn, ktorú si dal patentovať priamo výrobca Tronsmart. Technológia vďaka využitiu technológie Dual DSP Audio Processing umožňuje prepojenie s ďalšími bezdrôtovými reproduktormi a tak zabezpečiť ešte bohatší zážitok z hudby. Konkrétne v tomto prípade je možné reproduktor synchronizovať s ďalšími 100 reproduktormi, čo sa v praxi môže pretaviť na naozajstnú dych berúcu párty.

tronsmart bang nabijanie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ruka v ruke s parádnym audiom ide aj svetelná show, o ktorú sa aspoň v minimalistickom formáte postará samotný reproduktor Tronsmart Bang. Vybavený je LED osvetlením, ktoré je možné prispôsobiť v prostredí aplikácie Tronsmart pre mobilné zariadenia. Vytvoriť tak môžete naozaj skvelú atmosféru naozaj kdekoľvek a kedykoľvek.

Na čo by sme určite nemali zabudnúť sú všetky „outdoorové“ aspekty reproduktoru Tronsmart Bang. Nejedná sa len o spomínané robustné telo, ale aj krytie IPX6. Reproduktor tak v praxi bezproblémovo prežije prostredie pri bazéne, pláži, v lese a pod. Vziať ho môžeš naozaj kdekoľvek a na pomerne dlhú dobu. Vybavený je totižto batériou s kapacitou až 10 800 mAh. Pri bežnom režime tak môžeš počítať s výdržou až neskutočných 15 hodín. Samozrejme, veľká batéria prináša aj ďalšiu výhodu a tou je možnosť reverzného nabíjania. V prípade potreby tak môžeš reproduktor využiť aj ako bežnú powerbanku pre nabitie tvojho smartfónu a inej malej elektroniky.

Reproduktor Tronsmart Bang momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „BANG60“ zrazíš jeho cenovku na skvelých 59,99 eur! K dispozícii je doprava z českého skladu bez akýchkoľvek ďalších doplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre