Sponzorovaný obsahXiaomi

Trápi ťa doma zlý WiFi signál? Tieto gadgety od Xiaomi za pár eur vyriešia všetky problémy s pomalým internetom

Pomalé internetové pripojenie cez WiFi je častým strašiakom v domácnosti. Tento pocit určite zažila už väčšina z Vás. Ako sa ale popasovať so zlým WiFi signálom v domácnosti, kde jednoducho nestačí jeden router? Riešením je zosilňovač, poprípade ďalší router. Tieto gadgety väčšinou nie sú lacnou záležitosťou, tak prečo by ste mali vyhadzovať stovky eur do vzduchu, keď pre vynikajúce pokrytie domácnosti stačia aj cenovo dostupné gadgety od Xiaomi?

Xiaomi WiFi Extender Pro

Xiaomi Wifi Extender Pro
Zdroj YouTube: AndroLatin

Xiaomi WiFi Extender Pro je skvelý doplnok do domácnosti, ktorý poteší aj náročnejších používateľov. Zosilňovač totižto podporuje prenosovú rýchlosť až 300Mbps, čo na rýchlosti slovenských internetových providerov bohate postačuje. Jeho veľkou výhodou sú aj dve 2 dBi antény, ktoré zabezpečujú dokonalé pokrytie celej domácnosti. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete umiestniť takmer kdekoľvek. Stačí ho jednoducho zapichnúť do zástrčky, nastaviť ho cez smartfón a následne si užívať plnú rýchlosť internetu. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Extender Pro nájdeš v ponuke eshopu Cafago.com za 15,30 eur

Extender Pro v ponuke eshopu Lightinthebox.com za 11,99 eur

Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Zdroj: Produktová fotografia

Ďalší šikovný gadget, ktorý je len menšou alternatívou vyššie spomenutého zosilňovača WiFi signálu. Mi WiFi Repeater 2 taktiež podporuje prenosovú rýchlosť do 300Mbps, podobne je na tom aj v počte antén. Tie sú ale v jeho prípade o čosi menšie, vďaka čomu môže byť signál o čosi slabší, ako v prípade jeho väčšieho súrodenca. Mi WiFi Repeater 2 je ale oveľa kompaktnejší a stačí ho napájať priamo cez USB port, čo môže byť v niektorých situáciách veľkou výhodou. 

WiFi Repeater 2 nájdeš na Lightinthebox.com za 8,18 eur

WiFi Reapeater 2 nájdeš aj na Cafago.com za 9,99 eur

Xiaomi Mi WiFi Router 3 + WiFi Extender Pro

Zdroj: Cafago.com

Ultimátne duo, s ktorým môžete dať slabému WiFi signálu červenú. Mi WiFi Router 3 s prenosovými rýchlosťami do 1167Mbps (2,4GHz + 5,0GHz) spoločne s WiFi Extender Pro zabezpečí najrýchlejší internet takmer v každej domácnosti. 

Balíček Xiaomi Mi WiFi Router 3 + WiFi Extender Pro je aktuálne dostupný za 51,16 eur

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close