Toto je zoznam krajín, v ktorých bude Xiaomi PocoPhone F1 dostupný z oficiálnej distribúcie. Nechýba ani Slovensko či Česko

Xiaomi PocoPhone F1
Zdroj: Youtube (GSM Arena)

Xiaomi Pocophone F1 je smartfón, ktorý medzi nadšencami technológií urobil veľký prievan. Totiž čínsky gigant predstavil high-end smartfón, ktorý sa môže z pohľadu výkonnosti rovnať s hernými zariadeniami, ale to sa už netýka cenovky, tá totiž nemá konkurenciu.

Lacnejšia variant tohto zariadenia s 4GB RAM a 64GB úložným priestorom stojí okolo 360€ a v prípade výkonnejšej verzie 6GB RAM a 128GB úložný priestor si záujemcovia budú musieť priplatiť zhruba ďalších 40€. Cena zariadenia sa pritom v jednotlivých krajinách môže čiastočne meniť (v závislosti od daní, marže predajcov a podobne).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Pocophone F1 je zariadenia, ktoré spoločnosť predstavovala ako smartfón určený primárne pre európsky trh. A tak sa teraz aj deje. Postupne sa objavuje v krajine za krajinou. Nižšie si môžete pozrieť zoznam krajín, v ktorých sa bude zariadenie oficiálne predávať. PS: nechýba medzi nimi ani náš región.

oficialna dostupnost Xiaomi Pocophone F1 slovensko a cesko
Zdroj: Xiaomi

Aktuálne nám ostáva už len počkať kým obchody v našich regiónoch naskladnia tento smartfón. Sami sme zvedaví s akou cenovkou prídu. Na druhej strane ak by cenovka v našich končinách nebola zaujímavá tak existuje alternatíva objednania zo zahraničných obchodov pričom väčšina z nich ponúka aj možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov ako DPH či CLO. Napríklad zahraničný e-shop Geekbuying.com ponúka smartfón v 6GB verzii ho za podmienky využitia kupónu „UWAKSPIJ“ a dopravy HKEU Priority Line ponúka za menej ako 316€ spolu aj s doručením bez ďalších poplatkov.

Xiaomi PocoPohne F1 zlavovy kupon
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, Xiaomi, úvodný obrázok: Produktová fotografia

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre