Toto je prvý zľavový kupón na novopredstavený high-end smartfón Xiaomi Redmi K20 PRO

Xiaomi Redmi K20 PRO
Zdroj: Produktová fotografia

Xiaomi Redmi K20 PRO bol predstavený len pred niekoľkými dňami a už 2 hodiny od spustenia predaja začal zapĺňať plátky viacerých médií. A to z dôvodu, že prvá vlna zariadení sa vypredala za 1 hodinu a 45 minút. O to viac nás teší, že telefón začali listovať ďalšie obchody, a jedným z nich je a Geekbuying.com, ktorý nie len že ponúka stále populárnejšiu dopravu EU Priority Line, ale čerešničkou na torte je prvý zľavový kupón „3XDVFWU4“, s ktorým cenu stlačíte o náklady na dopravu!

Xiaomi Redmi K20 PRO

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redmi K20 PRO je smartfón určený pre pôžitkárov. Ponúka totiž dizajn, ktorý  zaujme na prvý pohľad. Smartfón je dostupný vo viacerých farebných vyhotoveniach, a v prémiových materiáloch. Nechýba dokonca ani hliníkov rám.

Prejdime však k parametrom zariadenia, ktoré dostanú aj toho najnáročnejšie používateľa. Začnime však displejom, ktorý už na prvý pohľad vypĺňa takmer celú prednú stenu. Redmi sa tak podarilo opäť raz zmenšiť rámčeky okolo displeja. V prípade brady hovoríme o šírke 2,11 milimetra, a v prípade vrchnej časti displeja len o 1,85 milimetra. Aby sme nezabudli, jedná sa o AMOLED panel s rozlíšením FHD+, ktorý ponúka novú generáciu integrovaného snímača odtlačku prstov. Čerešničkou na torte je 60Hz obnovovacia frekvencia displeja, ktorú ocenia milovníci mobilných hier. Keď už spomíname hráčov, zabudnúť nemôžeme ani na to, že telefón je vybavený technológiou Game Turbo 2.0 – inteligentný algoritmus, ktorý sa stará o optimalizáciu procesov.

Xiaomi Redmi K20 PRO displej
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime ku zadnej stene zariadenia, tam totiž nájdeme trojicu kamerových snímačov. Hlavný snímač Sony IMX586 disponuje 48-megapixelovým rozlíšením (clona f/1.75, 0.8μm, video 4K (60 fps)), ktorý dopĺňa 13-megapixelový ultra široký snímač s uhlom záberu 124,8° (clona f/2.4, 1.12μm) a 8-megapixelový teleobjektív (2-násobné optické priblíženie, 10x digitálny zoom, clona f/2.4. 1.12μm). V prípade 20-megapixlovej selfie kamery smartfón zaujme unikátnym Pop-up riešením.

Xiaomi Redmi K20 PRO kamera
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime k „črevám“ zariadenia. Áno, tušíte správne, smartfón nezaujme len dokonalým displejom a trojicou kamier umiestnených v zadnej stene, ale aj hardwarom pod kapotou. Tam sa totiž schováva high-end procesor Qualcomm Snapdragon 855 spolu s grafickým čipom Adreno 640GPU, ktorý dopĺňa 6GB RAM a 128GB úložný priestor.

Xiaomi Redmi K20 PRO hrany zariadenia
Zdroj: produktová fotografia

Kapacita batérie je 4,000mAh, ktorú nabijete prostredníctvom technológie Quick Charge 4.0 (do 27W). V prepočte na čas, približne za 80 minút nabijete telefón z 0% na 100%. Z hľadiska konektivity smartfón ponúka 3G, 4G (FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8, TDD-LTE B34/B38/B39/B40/B41), Bluetooth v štandardne 5.0, GPS + GLONASS a netreba zabudnúť ani na to, že telefón je vybavený ako prvý smartfón značky Redmi NFC čipom. Z hľadiska softwaru, telefón ponúka predinštalovaný najnovší Android s nadstavbou MIUI 10 (pozn. redakcie: Android je predinštalovaný v anglickom jazyku. Iné jazyky, vrátane Google služieb, treba manuálne doinštalovať).

Ak Vás smartfón zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na zľavový kupón „3XDVFWU4“, ktorý je platný na prvých niekoľko objednávok a využitie dopravy EU Priority Line, pri ktorej sa vyhnete ďalším poplatkom. Aby sme ešte nezabudli, finálna cena za podmienky využitia kupónu je niečo málo pod 455€.

Xiaomi Redmi K20 PRO

Zdroj: GeekBuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre