Toto je aktuálne 5 najlepších smartfónov od Xiaomi, ktoré si môžete k dnešnému dňu kúpiť s najlepším pomerom cena:výkon

Pozrite sa na aktuálne najatraktívnejšie smartfónov z kuchyne Xiaomi, ktoré si môžete k dnešnému dňu kúpiť.

Xiaomi Mi 9 (1)
Zdroj: Youtube (Joshua Vergara)

Spoločnosť Xiaomi nie je známou len v domácej Číne, ale aj v ďalších regiónoch sveta, ako je napríklad India či Európa. A práve preto sme si pre Vás pripravili 5 aktuálne najlepších zariadení Xiaomi, ktoré si môžete v roku 2019 kúpiť s najlepším pomerom cena:výkon.

Xiaomi Mi 9

Inak, ako s vlajkovou loďou sa nedá začať. Xiaomi Mi 9 je jednoducho jedným z najvýkonnejších smartfónov na trhu, ktorý disponuje všetkými technológiami, ktoré môžete od smartfónu najvyššej triedy očakávať. V súčasnosti sa tento smartfón predáva približne 350€ polu aj s poštovným EU Priority Line, pri ktorom sa vyhnete ďalším poplatkom. Recenziu zariadenia si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 8

Ďalšia vlajková loď spoločnosti Xiaomi, ktorá bola oficiálne predstavená v minulom roku. Nič jej to však neuberá na výkonne. Hoci sa v súčasnosti  nejedná o smartfón s najvýkonnejším procesorom, ale aj napriek tomu zvládne všetky úlohy, a to aj  v prípade tých najnáročnejších. Zariadenie je približne o 1-stovku lacnejšie ako Mi 9, no poslúži rovnako dobre. Tiež poteší nadpriemerná kvalita fotografií a videí. Na druhej strane v porovnaní s Mi 9 smartfónom sklame hlavne absenciou skenera odlačkov prstov v displeji.

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 je ďalším telefónom, ktorého cenovka je pod 300€ a ponúka nadpriemerné špecifikácie. Čerešničkou na torte je, že je dostupný z EU skladov. Telefón sa chváli kovovými rámčekami, prémiovým keramickým telom či veľkým edge-to-edge displejom s vysokým rozlíšením 403ppi. 

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3 je ďalším smartfónom, ktorý stojí za hriech. Ponúka totiž 3-kamery s hlavným 48-megapixelovým snímačom, AMOLED displej s vnoreným skenerom odltačkov prstov, či veľkú 4030mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania do 18W. A cenovo? Stojí približne 200€. Čerešničkou na torte je čistý operačný systém Android.

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi 9T

Posledným našim TOP telefónom z pohľadu cena:výkon ku dnešnému dňu je zariadenia Xiaomi Mi 9T, ktoré má viacero prvkov vlajkovej lode. Poteší dostatočným a hlavne nadpriemerným výkonom, nie je však tak výkonným ako Xiaomi Mi 9. Na druhej strane ponúka novšiu generáciu vnoreného skenera odtlačkov prstov v displeji, vysúvaciu selfie kameru či trojicu kamier umiestnenú v zadnej stene, ktorá kvalitovo je takmer identickou ako v prípade Mi 9. Telefón sa aktuálne predáva približne za 270€.

Xiaomi Mi 9T

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre