ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Toto je 11 najpopulárnejších Android aplikácií a hier medzi Slovákmi, ktoré sú dostupné zadarmo!

Pozrite si zoznam najpopulárnejších a bezplatných 11 hier a aplikácií v obchode Google Play, ktoré Slováci obľubujú najviac.

Smartfóny bez aplikácií môžeme charakterizovať ako zariadenia bez „duše“. Aplikácie a  hry totiž robia z našich zariadení chytré zariadenia, ktoré nám v mnohých prípadoch dokážu uľahčiť prácu, ako aj nás zabaviť na dlhé hodiny. Štandardne Vám prinášame rôzne rebríčky najužitočnejších aplikácií, najzábavnejších hier a podobne. Dnes Vám však prinášame 11 bezplatných a najpopulárnejších hier a aplikácií naprieč slovenským obchodom Google Play. Rebríček nižšie je zostavený na základe dát portálu Similarweb.com, ktorý hodnotí nie len počet stiahnutí aplikácií a hier, ale aj počet aktívnych používateľov. Poďme sa teda spolu pozrieť na tých „naj“ 11 aplikácií a hier, ktoré sú medzi Slovákmi najpopulárnejšie.

Najpopulárnejšie aplikácie a hry medzi Slovákmi

Telekom

Najpopulárnejšou aplikáciou medzi používateľmi Android smartfónov je aplikácia Telekom. Jedná sa o  aplikáciu z kategórie užitočných, ktorú spoločnosť Slovak Telekom donedávna celkom agresívne tlačila do popredia. Ponúka prehľad o spotrebovaných dátach, minútach, SMS správach, možnosť uhradenia faktúry a sem tam aj nejaký darček (pozn. redakcie: na ktorý sme paradoxne narazili pri písaní tohto článku. Ďakujeme Telekom  za 30GB balíček dát ;))

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Najpopularnejsie android aplikacie medzi pouzivatelmi android telefonov_Telekom
Zdoj: Vosveteit.sk
Telekom
Telekom
Price: Free

Triplens: Photo Translator

Druhou najpopulárnejšou aplikáciou medzi Slovákmi je Triplens: Photo Translator. Jedná sa o jednoduchú aplikáciu, ktorá je schopná prekladať text pomocou fotoaparátu.

Najpopularnejsie android aplikacie medzi pouzivatelmi android telefonov_Triplens: Photo Translator
Zdroj: Google Play
Triplens: Bildübersetzer
Triplens: Bildübersetzer
Developer: Kita Apps
Price: Free

Druhým dychom však treba dodať, že aplikácia patrí medzi platené po vypršaní trial verzie, a  preto Vám odporúčame vyskúšať aj aplikáciu Google Lens, ktorá dokáže oveľa viac ako len prekladať text a zdieľať ho.

Draw Around

Draw Around je hrou, ktorá na prvý pohľad vyzerá veľmi jednoducho, priam až detsky. Po prejdení prvých úrovní zistíte, že prvý dojem Vás klamal. Ovládanie hry je veľmi jednoduché, v podstate len držíte displej a automaticky sa dokresľujú čiary. Zatiaľ to znie celkom jednoducho, však? Nuž, každý ďalší level však obsahuje niekoľko nových prekážok, do ktorých keď narazíte, tak sa Vám časť obrazu vygumuje. Prekážok je však čoraz viac pribúdajúcimi kolami, a zároveň sú aj viac interaktívnymi..

Najpopularnejsie android aplikacie a hry medzi pouzivatelmi_Draw Around
Zdroj: Google Play
Draw Around
Draw Around
Developer: SayGames Ltd
Price: Free

Messenger – Text and Video Chat for Free

Messenger od Facebooku hádam netreba nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jednu z najpopulárnejších služieb na svete určený na chatovanie medzi priateľmi, ktorá je prepojená so sociálnou sieťou Facebook.

Novy Facebook Messenger
Zdroj: Facebook
Messenger
Messenger
Price: Free

Sand Balls

Sand Balls je jedna z  tých jednoduchších, ale o to návykovejších hier. V o svojej podstate musíte vytvoriť cestu pre loptičky, aby ich čo najviac popadalo do auta. Určite odporúčame vyskúšať, ak potrebujete z času na čas „vypnúť“ mozgové závity.

Najpopularnejsie android aplikacie a hry medzi pouzivatelmi_send balls
Zdroj: Vosveteit.sk
Sand Balls - Puzzle Spiele
Sand Balls - Puzzle Spiele
Developer: SayGames Ltd
Price: Free

Wish – Shopping Made Fun

Kto by nemal rád nakupovanie a  obzvlášť v tomto období? Wish – Shopping Made Fun je aplikácia, ktorá prináša zoznam tých najzaujímavejších zliav naprieč internetom. PS: pri prvej registrácii dostanete darček len za cenu poštovného.

Najpopularnejsie android aplikacie a hry medzi pouzivatelmi_wish
Zdroj: Vosveteit.sk
Wish: Shoppen und Sparen
Wish: Shoppen und Sparen
Developer: Wish Inc.
Price: Free

WhatsApp

WhatsApp je ďalšou aplikáciou z kategórie veľmi populárnych. Tak ako v prípade Messengeru, tak aj WhatsApp patrí medzi komunikačné platformy, ktorá sa však chválu prívlastkom šifrovaná.

WhatsApp najoblubenejsie aplikacie slovakov_2
Zdroj: vlastný
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free

Fun Race 3D

Fun Race 3D je hrou z  kategórie zábavnejších. Jedná sa o celkom zaujímavý koncept, kedy musíte prebehnúť dráhu, avšak nie je to tak jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať. Počas behu sa totiž budete musieť vysporiadať s desiatkami prekážok, vrátane súperov, ktorí sú z každým levelom o niečo šikovnejší.

najpopularnejsie hry a aplikacie medzi slovakmi v android obchode_Fun Race 3D
Zdroj: Vosveteit.sk

Drop & Smash

Drop & Smash je hrou z  kategórie jednoduchších. Vo svojej podstate hádžete z veľkej výšky predmety na iné predmety, ktoré chcete rozbiť.

najoblubenejsie hry a aplikacie medzi android pouzivatelmi_smash and drop
Zdroj: vlastný
Drop & Smash
Drop & Smash
Developer: Kwalee Ltd
Price: Free

Sleeptic : Sleep Track & Smart Alarm Clock

Sleeptic : Sleep Track & Smart Alarm Clock je aplikácia, ktorá slúži na monitorovanie kvality spánku. Okrem toho ponúka dodatočné funkcie, ako je alarm, rôzne druhy prebudenia (v závislosti v akej fáze spánku sa nachádzate), ako aj niekoľko vstavaných mini hier. Tých funkcií je samozrejme viac. Aplikácia hoci sa tvári ako bezplatná, tak po vypršaní trial verzie si za ňu používateľ musí zaplatiť. Ale aj napriek tomu patrí medzi slovenskými používateľmi medzi populárnejšie.

popularne aplikacie pre android smartfony Sleeptic : Sleep Track & Smart Alarm Clock
Zdroj: Google Play

YouTube Music – streamujte skladby a hudobné videá

YouTube Music je z  kategórie užitočnejších. Ponúka celkom šikovný prehrávač multimediálnych súborov, a to ako v offline řežime, tak aj v online režime prostredníctvom serverov Youtube. Určite odporúčame vyskúšať.

najpopularnejsie android aplikacie_youtube music
Zdroj: vlastný
YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Aké aplikácie používate Vy vo svojom smartfóne a  nedáte na ne dopustiť? Dajte nám ich nižšie vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close