TIP REDAKCIE | Len dnes Cyber Monday, výpredaj smartfónov a gadgetov

Zdroj: vlastný

Zmeškali ste Black Friday? Nemusíte smútiť, internetový e-shop GearBest.com (po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na celú ponuku) si pre vás pripravil výpredajovú akciu Cyber Monday, ktorá bola spustená len teraz potrvá ešte niekoľko hodín, alebo do vypredania zásob.

Elephone S7 4G, inšpirovaný Samsungom Galaxy Edge

V rámci ponuky nájdete viacero zaujímavých kúskov od smartfónov až po gadgety. Medzi zaujímavými mašinkami je napríklad smartfón Elephone S7 4G, ktorý sa jednoznačne nechal inšpirovať v zariadení Samsung Galaxy Edge. Jedná sa o smartfón v prémiovom prevedení, kde je zakomponovaný ako kov tak aj sklo. Na prednej strane nájdete 5.5“  FULL HD displej spolu s prednou kamerou o rozlíšení 5.0 MP. Pod displejom nájdete ešte skener odtlačkov implementovaný v mechanickom tlačidle, ktoré podporuje aj viacero inteligentných gest od možnosti Back, Domáca obrazovka, Posledné úlohy, a ďalšie. Srdce tohto zariadenia tvorí procesor Mediatek Helio X20, ktorý sa môže popýšiť až 10 jadrami, ktorým sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 4GB a 64GB úložného priestoru. Inými slovami jedná sa o herné zariadenie, ktoré vás nesklame pri žiadnej úlohe.  Mimochodom zariadenie podporuje 2 SIM karty, 4G technológiu na rýchly prenos dát, Bluetooth vo verzii 4.0 a ďalšie. Kapacita batérie je 3000mAh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

nakupujem-button_1

NO.1 Smarthodink za „babku“ s pokročilými funkciami

Ďalším zaujímavým zariadením, ktorého cenovka je len niečo cez 16 € je Smart náramok Heart Rate NO.1, ktorý poskytuje okrem funkcií ako je monitorovanie tepu srdca, sleep managment, pripomienkovač či notifikácie tak aj vode odolnosť  (IP68) spolu s 0.91“ displejom. Na jedno nabite výrobca sľubuje neuveriteľných 100 dní v režime standby, pričom dĺžka nabíjania sú necelé tri hodiny. Zariadenie je kompatibilné s Androidom vo verzii 4.0 a vyššie a operačným systémom iOS 8.0+.

nakupujem-button_1

Kvalitné slúchatka za dobrú cenu – Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro

Posledným našim tipom sú slúchatka Original Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro, ktoré sa zapáčia hlavne fanúšikom kvalitnej hudby, ktorí si za kvalitu priplatia pár eur, presne 24.44 €. Jedná sa o slúchatka, ktoré prichádzajú v premiovom prevedení.

Špecifikácie slúchatiek sú:

  • Typ Headset: Dynamický
  • Konektivita: Káblové
  • Pripojovacie rozhranie: 3,5mm
  • Použitie: počítač, mobilný telefón, prenosný prehrávač médií, Šport
  • Plug Type: 3,5mm
  • Dĺžka kábla (m): 1,25 m
  • Frekvenčný rozsah: 20 – 40kHz
  • Impedancia: 32ohms
  • Citlivosť: 98 dB (S.P.L na 1 kHz)

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre