Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

TIP REDAKCIE | Čo tak začať leto s novým smartfónom či gadgetom? Vyberáme pre vás to najlepšie z aktuálnej ponuky

Leto je tu a k nemu neodmysliteľne patria zážitky, a preto by sme vám radi v rámci Tipu redakcie predstavili niekoľko zaujímavých produktov z ponuky e-shopu GearBest, ktorý prišiel so sviežou letnou kampaňou.

Prvým našim tipom je smartfón Elephone P8 Mini 4G, ktorý v skutočnosti až taký mini nie je. Totiž dosahuje veľkosť úctyhodných 5“, čo je ideálna veľkosť smartónu. Displej sa môže pochváliť ostrým vykreslením obrazu, a to vďaka FULL HD rozlíšeniu a Amoled technológii. Mimochodom, predná strana zariadenia sa môže ďalej pýšiť tenkými rámčekmi okolo displeja, ale aj fotoaparátom s 16MP rozlíšením. Inými slovami, selfie fotky pri tomto smartfóne dostávajú úplne iný rozmer.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GearBest.com

Zadná strana sa tak isto vymyká štandardom. Na prvý pohľad totiž sú na nej netradične až dve šošovky fotoaparátu (13MP a 2MP), ktoré oceníte hlavne pri zachytávaní snímok pri zhoršených svetelných podmienkach. Dvojitý fotoaparát na zadnej strane dopĺňa ešte skener odtlačkov prstov, ktorý sa môže pochváliť odozvou v milisekundách.

Zdroj: GearBest.com

Pekný dizajn a nad priemerný displej či fotoaparát by  však nebol to pravé orechové ak by sa o chod zariadenia nestarala poriadna výpočtová technika. Pod kapotou smartfónu nájdete nie štvorjadrový, ale hneď osemjadrový procesor MTK6750T pracujúci na frekvencii 1.5GHZ, ktorému sekunduje grafických Chip Mali-T860. O multitasking zariadenia sa stará 4GB operačnej pamäte RAM spolu s úložným priestorom 64GB, ktorý je možné samozrejme rozšíriť.

Na záver, zariadenie podporuje ako 2G,3G tak aj 4G siete, nechýba ani podpora 2 aktívnych SIM kariet či množstvo senzorov. Ak vás smartfón zaujal, tak ho nájdete v limitovanej ponuka na odkaze nižšie.

Tohto krásavca v limitovanej ponuke nájdete na tomto odkaze

Druhým našim tipom potešíme majiteľov áut. Ten pocit, keď máte otvorené okná a hrá vám z auta dobrá hudba je na nezaplatenie, ale otravné káble vám ju môžu znepríjemniť, a preto vám prinášame tip transmiter do auta, ktorý vám poslúži ešte aj na nabíjanie telefónu – Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie disponuje dvoma USB portami, ktoré sa môžu pochváliť technológiou od AnaNaviTek, ktorá umožňuje rýchlejšie nabíjanie ako pri klasických USBportov určených do auta. PS: poteší aj Bluetooth vo verzii 4.2 zabezpečujúca kvalitnejší prenos zvuku. Zariadenie nájdete na odkaze nižšie, ale pri cenovke okolo 10€ asi nie je o čom váhať.

Ďalším tipom potešíme milovníkov hudby, totiž vybrali sme pre vás Bluetooth slúchadla, ktoré sa vymykajú štandardu. Slúchadla Bluedio H+ prichádzajú na trh s cenovkou okolo 18€, ktorá pri pohľade na výbavu je ako zadarmo. Totiž, pochváliť sa môžu Bluetooth verziou 4.1, vstavaným FM rádiom, slotom pre SD kartu a 16OHM.

Zdroj: GearBest.com

To nie je samozrejme všetko čím sa môžu pochváliť tieto súchadla. Nájdeme v nich napríklad aj vstavaný mikrofón, Micro USB port a ďalšie vychytávky. Pri Bluetooth slúchadlách býva častokrát kameňom úrazu ich výdrž, to však nie je prípad Bluedio H+, ktoré sa môžu pochváliť prehrávaním hudby po dobu 40 hodín na jedno nabite.

Do pozornosti vám dávame aj Windows 10 Mobile phabet – Cube WP10, ktorý je momentálne dostupný za necelých 115€ spolu aj s poštovným.

Prívlastok Phabet dostal vďaka veľkosti displeja, ktorý dosahuje takmer 6“ a HD rozlíšenie. Na prednej strane nájdete ešte kameru pre zachytenie selfie fotiek.

Zdroj: vlastný

Na zadnej strane nájdete 5MP kameru a jednoduchý dizajn, ktorý neohúri, ale ani nesklame. O plynulý chod zariadenia sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm MSM89090 pracujúci na frekvencií 1,3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2GB spolu s úložným priestorom 16GB s možnosťou jej rozšírenia.

Zdroj: vlastný

Zariadenie ďalej disponuje ako 3G tak aj 4G technológiou. Batéria tohto zariadenia dosahuje veľkosť 2850mAh. Zariadeniu sme sa extra venovali v minulosti v tejto recenzii.

Ak vás zariadenia zaujalo nájdete ho na tejto adrese.

Posledným našim typom je pamäťová karta, aby ste mali kam ukladať vaše dáta. Reč je konkrétne o karte Samsung, 10 triedy (rýchlosť čítania: 48MB/s, rýchlosť zapisovania: 20MB/s). SD karta podporuje tak isto nahrávanie 4K videí. Prejdime však teraz k dvom najdôležitejším parametrom, ktorými sú veľkosť a cena. Úložný priestor tejto karty dosahuje 32GB a jej cena je necelých 16€. Inými slovami 1GB vašich dát uložíte za 0,5€. Kartu nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: GearBest.com

 

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close