Tieto horské elektrobajky nesmieš prehliadnuť. Celoodpružený rám a viac ako 100 km dojazd za šialenú cenu!

Výpredaj na zahraničnom e-shope GoGoBest jednoducho nesmieš zmeškať. S týmito tátošmi sa vyblázniš aj v tom najhoršom teréne.

gogobest gf600 2
Zdroj: Youtube @GOGOBEST

Kúpa elektrického horského bicykla nemusí byť zbytočne niekoľko tisícovou investíciou. Zaujímavé elektrobajky vhodné na rýchlu mestskú jazdu či dokonca do najnáročnejšieho horského terénu už zoženieš aj za niečo viac ako tisíc eur. Vo väčšine prípadov sa však nejedná iba o tie najlacnejšie alternatívy, ale naozaj zaujímavé kúsky s dobrou technickou výbavou. Skvelými príkladmi sú aj bicykle GOGOBEST GF600 a celoodpružený tátoš LANKELEISI RV700 PLUS. Oba tieto elektrobajky sa pýšia skutočne mohutnou stavbou, silným výkonom a v neposlednom rade skvelým dojazdom cez 100 km

GOGOBEST GF600 – dostupná alternatíva aj na dlhé výjazdy. Nezabudni na kupón!

Prvý menovaný model GOGOBEST GF600 s hliníkovým rámom a 26-palcovými pneumatikami s 4-palcovými plášťami ťa rozhodne nenechá v štichu ani v náročnom teréne. Pohodlná jazda je zaručená nie len vďaka veľkým plášťom, ale aj kvalitnou prednou odpruženou vidlicou s možnosťou uzamknutia. Pre maximálne zabezpečenie v teréne alebo v mestskej premávke, samozrejme, nechýbajú ani veľké kotúčové brzdy

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, výrobca siahol po overených technológiách. Elektromotoru s výkonom 1000W rozhodne nebude chýbať šťava ani v tých najväčších kopcoch. Dych tak skoro nedôjde ani odnímateľnej batérii s kapacitou až 13 Ah. Na svoje si tak prídu milovníci svižnej akcelerácie, no zároveň aj milovníci dlhých výletov. V režime elektrickej dopomoci totižto bicykel bezproblémovo zvládne aj trasy dlhšie ako 100 km

gogobest gt600
Zdroj: GOGOBEST

Pre maximálne pohodlie nechýbajú ani ďalšie doplnky, ktoré by mali byť pri každom bicykli samozrejmosťou. Na mysli máme napríklad LED osvetlenie bicykla, pohodlnú sedačku a vyklápací stojan. Pre maximálny prehľad o jazde nesmie chýbať ani LED displej priamo na riadidlách informujúci o stave batérie, rýchlosti ako aj o najazdených kilometroch. 

GOGOBEST GF600 už za 1354,99 eur nájdeš TU

Ako sme už spomínali vyššie, elektrický bicykel GOGOBEST GF600 momentálne nájdeš vo výpredaji na e-shope GoGoBest.com. S kupónom „5HJMPCWNB7K3“ môžeš zraziť jeho cenu na skvelých 1354,99 eur. Skvelou správou je, že doprava je v tomto prípade riešená z európskeho skladu a je bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov!

LANKELEISI RV700 PLUS- milovník najnáročnejšieho terénu

Ak patríte medzi milovníkov väčšieho adrenalínu a lesné cestičky sú vašim druhým domovom, rozhodne stojí bicykel LANKELEISI RV700 PLUS. Vo svojej cenovej kategórii ide o mimoriadne nabitý elektrický bicykel ponúkajúci ideálne spojenie cenovky, pohodlia, maximálneho výkonu a dojazdu v jednom balíku. 

lankeleisi rv700 plus
Zdroj: YouTube @VDSMade

Terénneho ducha tohto bicykla podporuje nie len agresívnejšia stavba rámu, ale najmä predná vidlica s mimoriadne vysokým zdvihom a odpruženie zadnej stavby. Pohodlie aj na náročnejších trailoch je tak samozrejmosťou za každých podmienok. Na náročnejší terén je bicykel pripravený aj na ďalšom, zrejme najdôležitejšom fronte. Výrobca v tomto prípade totižto siahol po hydraulických kotúčových brzdách. Ich brzdný účinok je pochopiteľne významne väčší, čo zohráva pri náročnejšom teréne kľúčovú úlohu. 

lankeleisi rv700 plus odpruzenie
Zdroj: GOGOBEST

Ani v tomto prípade nechýba kvalitný elektromotor, taktiež s výkonom 1000W ako aj veľkokapacitná (16 Ah) odnímateľná batéria. Pohonné ústrojenstvo v tomto prípade ponúka hybridný dojazd na úrovni až 130 km. Dlhé výlety či celodenná premávka po meste sú tak pre bicykel lahôdkou. Nechýbajú ani doplnky ako LED svietidlá, displej, či stojan pre pohodlné odkladanie. 

LANKELEISI RV700 PLUS už za 1782,99 eur nájdeš TU

Elektrobajk LANKELEISI RV700 PLUS nájdeš taktiež v ponuke e-shopu GoGoBest.com. Jeho cena sa po využití kupónu „TEFPTB32YNEE pohybuje na úrovni skutočne lákavých 1782,99 eur. Aj v tomto prípade je k dispozícii bezplatná doprava z európskeho skladu až k vašim dverám. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre