Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Tento tichý stolový Xiaomi ventilátor s výdržou až 13 hodín aktuálne kúpiš za polovicu pôvodnej ceny

Vďaka exkluzívnemu zľavovému kupónu ušetríš pri kúpe ventilátora od Xiaomi desiatky eur

Nechceš nenechať nič na náhodu a chceš sa pred horúcimi letnými dňami vybaviť poriadnym ventilátorom, ktorý by z tvojej kancelárie vytvoril príjemné miesto pre celodennú prácu? Skvelým pomocníkom pri tomto snažení bude takmer určite tento miniatúrny stolový ventilátor Xiaomi Youpin Sothing Silent Fan, ktorý sa pýši nie len výnimočne tichým chodom, ale aj skvelou výdržou až 13 hodín, keďže disponuje zabudovanou batériou. 

Xiaomi Youpin Sothing Silent Fan

Nový ventilátor od spoločnosti Xiaomi prichádza s naozaj štýlovým dizajnom, ktorý sa v modernej kancelárii určite nestratí. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi silent fan
Zdroj: Cafago

Žiadny nepríjemný vietor, z ktorého vás bude bolieť krk. Funkčný dizajn až so 7 lopatkami zaručuje príjemnú cirkuláciu vzduchu a to aj pri priamom fúkaní. 

Možnosť nastavenia ventilátora v rozmedzí až 90 stupňov, čím splní požiadavky aj väčších jedincov. 

xiaomi silent fan 2
Zdroj: Cafago

Zabudnite na nepríjemný rozvírený prach. Predná bezpečnostná mriežka sa dá jednoducho odstrániť behom niekoľkých sekúnd, vďaka čomu je prístup ku samotným lopatkám bezproblémový. 

Zabudovaná batéria s kapacitou 4 000 mAh zaručuje chod po dobu až 13 hodín, čo bohate postačuje aj pri dlhších dňoch v práci. 

xiaomi silent fan 4
Zdroj: Cafago

Výkonný motor s 3 rýchlostnými stupňami splní požiadavky naozaj každého z nás. 

Stolový SOTHING Silent Fan od spoločnosti Xiaomi nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ho pri použití zľavového kupónu CC2342 ponúka už za skvelých 23,59 eur s bezplatnou dopravou do 12 dní po odoslaní zo skladu. 

Stolový ventilátor Xiaomi Youpin Sothing Silent Fan nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close