SpravodajstvoXiaomi

Tento smartfón prekonal vo výkonne doteraz neohrozené zariadenie Xiaomi Black Shark 2 Pro

Nubia predstavila najvýkonnejší smartfón na trhu, Red Magic S3, ktorý je výkonnejší ako doterajší kráľ Xiaomi Black Shark 2 Pro.

Ako sa hovorí, doba je dynamická. Zatiaľ čo sme dva dni dozadu vychvaľovali smartfón Xiaomi Black Shark 2 Pro, ako najvýkonnejšie zariadenie na trhu, dnes je situácia úplne iná.

NUBIA Red Magic 3S

Spoločnosť Nubia predstavila zariadenie  Red Magic 3S, ktoré je podľa výsledkov AnTuTu bezpochyby najvýkonnejším smartfónom na trhu. Dosiahol priam až neuveriteľné skóre, viac ako  510-tisíc bodov. Pre porovnanie, Xiaomi Black Shark 2 Pro dosiahol 470-tisíc bodov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Nubia Red Magic 3S AnTuTu
Zdroj: TS

Telefón ponúka procesor Snapdragon 855 Plus v kombinácii s grafickým čipom Adreno 640, 12GB RAM a 256GB úložným priestorom typu UFS 3.0. Smartfón ďalej disponuje veľkou 5,000mAh batériou s podporou rýchleho nabíjania do 18W. Mnohých poteší aj stereo zvuk s podporou DTS:X (pozn. redakcie: jedná sa o technológiu umiestnenia zvuku tam, kde by ste sa prirodzene nachádzali). Okrem toho zariadenia ponúka veľký 6,65” AMOLED displej (2340×1080) so zobrazovacou frekvenciou 90Hz.

Red Magic 3s displej
Zdroj: Youtube (GizmoSlip)

Tam to však nekončí, výrobca po hranách zariadenia osadil kapacitné tlačidlá, ktoré majú prispieť k lepšiemu hraniu. Čerešničkou na torte však je aktívne vodné chladenie, inšpirovaná pokročilými chladiacimi systémami nachádzajúcimi sa v drahých počítačoch. Smartfón totiž spája vodné chladenie s vnútorným ventilátorom, čo predstavuje v súčasnosti najefektívnejší a najúčinnejší spôsob ochladenia zariadenia, aký kedy bol v smartfóne navrhnutý.

Red Magic 3s aktivne chladenie
Zdroj: Youtube (GizmoSlip)

Smartfón sa však nenechá zahanbiť ani v iných parametroch. Ponúka 48-megapixelový hlavnú kameru (snímač Sony IMX586) s clonou f/1.79, ktorá je schopná natáčať videá v 8K rozlíšení. Predná kamera ponúka rozlíšenie 16-megapixelov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close