ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Táto aplikácia je schopnou odkryť skryté kódy, s ktorými je váš Android smartfón kompatibilný

Pozrite si zoznam skrytých Android kódov, ktoré podporuje váš smartfón. Odkryť ich môžete pomocou aplikácie PhoNetInfo.

Android smartfóny patria medzi zariadenia, ktoré ponúkajú množstvo funkcionalít, mnohé z nich sa však dobre schovanými. Napríklad nie tak dávno sme vám ukázali, ako si je možné aktivovať skrytú ponuku nastavení kamery v telefónoch Xiaomi. Najnovšie by sme vám chceli dať do pozornosti zaujímavú aplikáciu, ktorá je schopnou odkryť viacero vlastností o vašom zariadení vrátane skrytých Androidov kódov, ktoré sú kompatibilné s vašim zariadením.

Táto aplikácie „vyzlečie“ váš Android smartfón donaha

Ako sme už vyššie spomenuli, tak ide o aplikáciu, ktorá je doslova schopnou „vyzliecť“ váš smartfón. Po jej nainštalovaní ponúka vcelku bohaté informácie o vašom zariadení. Môžete si pozrieť podrobnosti od základných informácií, cez informácie o stave vašej batérie, sieti, Wi-Fi pripojenia, mobilných dátach a podobne, až po zoznam skrytých kódov kompatibilných s vašim Android smartfónom. Ide konkrétne o aplikáciu PhoNetInfo, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Google Play nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
PhoNetInfo - Device Info
PhoNetInfo - Device Info
Developer: Patrick Frei
Price: Free

Ako stiahnete aplikáciu a spustíte ju, tak aby ste sa dostali k zoznamu skrytých kódov, tak je potrebné prelúskať sa jednotlivými kartami. Na poslednej karte „SECRET CODES“ nájdete sľubovaný zoznam kódov, ktoré podporuje vaše zariadenie. Zároveň treba povedať, že tento zoznam sa plynúcim časom mení v závislosti od verzie Androidu, ktorú máte vo svojom zariadení nainštalovanú. Aplikácia je však schopnou tento zoznam neustále aktualizovať.

skryte Android kody
Zdroj: Vosveteit.sk

V prípade, ak by ste chceli nejaký z kódov skúsiť, tak je potrebné ho zadať do vstavanej aplikácie Telefón. Potom, ako vyťukáte kód, tak sa vám otvorí karta s požadovaným príkazom, resp. informáciami. Okrem iného do pozornosti dávame, že s kódmi treba pracovať opatrne, hlavne v prípadoch, ak slúžia na konfiguráciu smartfónu.

Zároveň nám dovoľte dodať, že nie všetky kódy musia fungovať, hoci sú deklarované ako fungujúce. Rovnako nám dovoľte doplniť, že ich funkčnosť môže závisieť aj od regiónu, pre ktorý máte nastavený smartfón (napríklad v prípade Xiaomi smartfónov odporúčame zmeniť predvolený región na indický).

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil. Budeme radi, ak článok podporíte aj zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close