Takto vyzerá rodinná zľava od Elona Muska na automobil Tesla

elon musk
Zdroj: flickr.com (Steve Jurvetson) (CC BY 2.0)

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, keby ste boli rodinou Elona Muska či iného vizionára či by vám dal zľavu na jeho produkt? Určite áno, teda aspoň my sme takto snívali už viackrát.

Výkonný riaditeľ SolarCity Lyndon Rive, ktorý je bratranec Elona sa ho opýtal na rodinnú zľavu, dočkal sa však celkom vtipnej odpovede. Veď posúďte sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hej Elon, môžem dostať rodinnú zľavu?” Na čo Musk odpovedal: “Jasné absolutne. Choď na stránku www.teslamotors.com, kúp auto online, a cena, ktorá bude zobrazená na stránke, to je rodinná zľava.”…, Rive takto okomentoval príhodu s Elonom pre zahraničný portál Business Insider:: “Každý dostane rodinnú zľavu.”

Či veríte alebo nie v spoločnostiach, v ktorých Elon Musk pôsobí údajne nijak špeciálne nejedná s členmi rodiny, resp.  s hocikým iným. Rive toto jeho chovanie ďalej okomentoval slovami:

„Aj pravé kvôli tomuto uznávam Elona, nie len preto, že je najlepším podnikateľom na svete, ale aj preto, že z každým jedná rovnako. S úplne každým. Proste žiadne rodinkárstvo.”

Zdroj: Emblog.sk, úvodný obrázok (Youtube)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre