Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Takto vyzerá Black Friday na jednom z najväčších obchodov na svete. Ušetriť môžete stovky €

Black Friday je jedna z najväčších akcií, ktoré sa konajú každoročne v spojitosti s nákupným šialenstvom pričom vo veľa prípadoch je možné si uchmatnúť skutočne nedupané zariadenie za cenu, ktorej sa nehovorí nie. Pozrite si náš prehľad toho najzaujímavejšieho.

Herný notebook MSI

Milovníci hier si budú môcť zahrať tie najnáročnejšie hry už pod vianočným stromčekom na tomto hernom notebooku od MSI, ktorý prináša 15.6“ FULL HD displej, štvorjadrový procesor Intel Core I7-7700HQ Kabylake pracujúci so základnou frekvenciou 2.8GHz a v turbo režime až na 3.7GHz. O tie najnáročnejšie grafické úlohy sa stará GTX 1050 Ti GDDR5 so 4GB pamäťou, ktorej disponuje 8GB DDR4 RAM pamäte. Okrem toho vás poteší aj vynikajúca podsvietená klávesnica značky Stellseries. PS: batéria dostala kapacitu až 4000mAh, s ktorou by ste mali vydržať brázdiť internetom a hrami 3 až 4 hodiny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Herný notebook MSI s medzináronou zárukou a s dovozom bez CLA a DPH cez EU Express s kupónom „MSI1252“ získaš za menej ako 850€

Značkový SSD Disk od Samsungu

Špičková rýchlosť, tak to sú slová nie jedného majiteľa SSD disku, a práve preto vám dávame do pozornosti tento SSD disk od Samsungu, ktorý spolu s kupónom GBHSC151 vás vide na menej ako 80€. Ponúka rýchlosť čítania cez 540MB/s a to vďaka technológii TurboWrite, pričom zápis prebieha rýchlosťou 520MB/s. Ďalšou čerešničkou je aj AES 256-bitové hardvérové šifrovanie údajov. Celkom šupa, čo povieš? Mimochodom, kapacita tohto SSD disku je 250GB.

Zdroj: Samsung (produktová fotografia)

250GB SSD disk od Samsungu nájdeš tu

Bezrámčekový smartfón z EÚ skladu pod 130€

Ulefone Mix 4G je ďalší phabet, ktorý ponúka skutočne unikátny 5.5“ edge-to-edge displej, pod ktorým nájdeme 8-jadrový procesor MTK6750T pracujúci na frekvencií 1.5GHz, ktorému sekunduje 4GB RAM a 64GB úložného priestoru. Na prednej strane v spodnej časti displeja nájdeme 8MP kameru, pričom na zadnej strane nájdeme hneď dvojicu fotoaparátov s 13MP a 0.3MP rozlíšením. Telefón disponuje aj sadov senzorov od svetelného ambiet senzora až po skener odtlačkov prstov. Kapacita batérie v tomto prípade dosiahla 3300mAh. Smartfón je dostupný z EÚ skladu, znamená to že nemusíte riešiť žiadnu špeciálnu dopravu, aby vám telefón prišiel bez CLA či DPH a poteší aj skoršie doručenie.

Tento bezrámčekový smartfón z EÚ skladu nájdeš tu

Inteligentný náramok Xiaomi Huami AMAZFIT

Ak hľadáš dostupný inteligentný fitnes náramok tak by si nemal prehliadnuť tohto fešáka od technologického giganta Xiaomi, ktorý stoji momentálne 33€.  Pochváliť sa môžu napríklad podporou notifikácií, monitorom tepu, krokomerom, monitorom spánku, dotykovým displejom, možnosťou vyhľadania vášho smartfónu či vode odolnosťou (IP67).  Mimochodom, na jedno nabitie tento štýlový chytrý náramok vydrží 20 dní.

Tento inteligentný náramok Xiaomi Huami Amazfit nájdes tu

Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie

Rozmýšľate, že potešíte svoje polovičky a začali by ste doma vysávať? S týmto robotom môžete zobrať na seba túto povinnosť. Dávame vám do pozornosti tohto robota, ktorý je momentálne dostupný v cenovom rozpätí od 120-190€, v závislosti od zvoleného skladu (pri doprave cez EU Express napr. z čínskeho skladu ho kúpite najlacnejšie a bez ďalší poplatkov, avšak doručenie trvá zhruba 20 pracovných dní). Vysávač batériu s kapacitou 2500mAh, ktorá by mala poslúžiť na povysávanie zhruba 150m2 pričom ak disponujete väčším bytom alebo domov, tak sa nemusíte báť, že by vám „zdochol“ v strede izby. Disponuje totiž senzorom, ktorý pri nižšej kapacite batérie zavedie vysávač do stanice kde sa dobije. Okrem toho tento robotický vysávač ponúka aj vlastnú aplikáciu, s ktorou je ho možné ovládať. Ďalej sa môže pochváliť hlučnosťou len 50dB, senzormi, ktoré bránia pádu zo schodov, senzormi okolia, ktorá dopomáhajú k inteligentnému skenovaniu miestnosti vďaka čomu vypočíta vysávač automaticky najefektívnejšiu dráhu povysávania podláh.

Robotický vysávač ILIFE V7 Super Mute

4K drone od Xiaomi s kupónom LENNY22 je dostupný za menej ako 60% pôvodnej ceny

Posledným našim tipom je 4K Drone od Xiaomi, ktorý s kupónom LENNY22 vide za cenu, ktorej sa nehovorí nie – niečo málo pod 330€ pričom cez  dopravu EU Express sa vyhnete všetkým ďalším dodatočným poplatkom. Tento drone okrem obrej batérie, ktorá sľubuje viac ako 20 minút lietania ponúka aj 3-osovú stabilizáciu, natáčanie videí v 4K kvalite pri 30FPS (v prípade FULL HD s 100FPS), fotografovanie s rozlíšením 4000×3000 bodov, ktoré je možné ukladať vo formáte RAW.

Xiaomi Drona s dovozom bez CLA či DPH cez EU Express nájdeš tu. PS: Nezabudni na kupón „LENNY22“

 

Ďalšie parádne zľavy nájdeš na stránkach  GearBest.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close