NávodySpravodajstvoXiaomi

Takto si môžete upraviť vzhľad Ovládacieho centra vo vašom Xiaomi. Idete do toho?

Takto si môžete zmeniť vzhľad Ovládacieho centra v MIUI 12 nadstavbe.

MIUI nadstavba je vo všeobecnosti pokladaná za jednu z kvalitnejších a obľúbenejších. Odhliadnuc od funkcií, ktoré ponúka, tak disponuje aj množstvom dodatočných nastavení, prostredníctvom ktorých si môžete prispôsobiť jej vzhľad. Len niekoľko dní dozadu sme vám napríklad priniesli návod, ako si môžete zmeniť vzhľad indikátora batérie. Rovnako sme vám dali do pozornosti aj tému, ktorá je schopnou prekopať vzhľad systému vrátane animácií. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti možnosť prispôsobenia Ovládacieho centra v MIUI 12 nadstavbe.

Ako si môžete upraviť Ovládacie centrum v MIUI

Samotné nastavenia v MIUI nadstavbe hoci neumožňujú priamu úpravu vzhľadu Ovládacie centra, ale pomocou sekcie Motívy, môžete vzhľad tejto časti rozhrania upraviť. Je to vcelku jednoduché a urobiť tak môžete pomocou niekoľkých kliknutí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V prvom kroku si otvorte sekciu Nastavenia a následne Motívy. Potom potiahnite zobrazené navrhované motívy smerom dole, kým neuvidíte možnosť „Zistiť viac“. Následne v spodnej časti kliknite na ikonu Profilu. V ďalšom kroku zvoľte možnosť Prispôsobiť motív. Ďalej zvoľte možnosť Stavový riadok.

Potom, ako sa dostanete do sekcie Stavový riadok, tak pravdepodobne tam nebudete mať na výber žiadnu možnosť úpravy. Dôvodom je, že na to, aby ste mali dostupné ďalšie možnosti úpravy vzhľadu Ovládacieho panelu, tak si potrebujete do telefónu stiahnuť nové témy, ktoré ponúkajú túto možnosť. Nižšie si môžete pozrieť zoznam niekoľkých tém, ktoré dal dokopy portál xiaomiadictos, prostredníctvom ktorých môžete prekopať vzhľad Ovládacieho panelu.

 1. Pixel Neo G
 2. Freedom
 3. Nubia Red Magic
 4. Bob Marley_3MDS
 5. CrackingHouse
 6. WenyCLM
 7. Cherry Blossom_3MDP
 8. New Year_4
 9. Dream OS V12
 10. Black Shark 3d
 11. Neon_3MDP
 12. Neon girl_3MDS
 13. Linear Neon_3MDS
 14. Beautification
 15. NewYear 2021
 16. New Year_3
 17. Sprinkles

Následne, ako si stiahnete jednu z tém vyššie, tak v rámci ponuky uvidíte možnosť zmeny predvoleného vzhľadu za iný.

Zmena vzhladu motivu ovladania panelu
Zdroj: Vosveteit

Pevne veríme, že tip na úpravu vzhľadu Ovládacie panelu sa vám páčil. Našli ste si medzi témami vyššie svojho favorita? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close