Takto brutálne vyzerá Xiaomi Mi Max 3 s veľkým displejom a 5500 mAh batériou

Xiaomi

Je to už len niekoľko dní a čínsky výrobca Xiaomi predstaví ďalší veľmi zaujímavý smartfón. Áno, reč je o pripravovanej novinke Xiaomi Mi Max 3, ktorá ponúkne brutálne veľký displej a pod kapotou veľmi silnú batériou s obrovskou kapacitou, ktorá môže ponúknuť výdrž na jedno nabitie až po dobu niekoľkých dní.

Na internet sa teraz dostalo krátke video, na ktorom je vidieť Xiaomi Mi Max 3 v celej jeho kráse. Už vďaka videu je vidieť, že sa bude jednať o poriadne veľký smartfón. Aktuálne úniky tvrdia, že Mi Max 3 ponúkne obrovský 6,9″ displej s veľmi tenkými rámčekmi. Pod kapotou by mal byť výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 636, ktorému bude sekundovať 3, 4 alebo 6 GB RAM a 32, 64 alebo 128 GB úložisko.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi Max 3 ponúkne až 5500 mAh batériu

Čínsky výrobca údajne pripravuje aj Pro verziu, a tak Xiaomi Mi Max 3 Pro by mohol pod kapotou ponúknuť ešte o niečo výkonnejší čip Snapdragon 710. Na zadnej strane môžeme očakávať 20 Mpx duálny fotoaparát a o dokonalú výdrž smartfónu sa má postarať až 5500 mAh batéria. V tejto chvíli nie je jasné, kedy nakoniec Xiaomi novinku predstaví a aká bude jej cena či dostupnosť.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok YouTube: GadgetIn

YouTube: GadgetIn

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre