Sponzorovaný obsah

Swiitol C18 Pro – laserová gravírovačka s poriadnym výkonom pre náročnejších zákazníkov

Spoznajte spoločnosť Swiitol a jej širokú ponuku laserových gravírovačiek. Na svoje si prídu všetky druhy zákazníkov.

Svet laserových gravírovačiek zaznamenáva v posledných rokoch pomerne veľký boom. Táto spočiatku profesionálna technológia sa dostáva do rúk amatérskym hobby majstrom, ktorí dokázali týmto zariadeniam nájsť adekvátne miesto a využitie v ich dielni. Spoločne s novými zákazníkmi zaujímajúcimi sa o túto technológiu však na trh prichádzajú aj nové spoločnosti snažiace sa nalákať potencionálnych zákazníkov na najmodernejšie technológie, pro-používateľský prístup či dostupné ceny. Jednou z takýchto spoločností je aj pomerne „čerstvá“ ryba na trhu Swiitol, ktorú si nižšie predstavíme o čosi bližšie aj spoločne s ich najnovším modelom Swiitol C18 Pro!

O spoločnosti Swiitol

Spoločnosť Swiitol je od svojho vzniku synonymom kvality a inovácií. Tím spoločnosti bol spočiatku inšpirovaný jednoduchou myšlienkou: umožniť každému stať sa umelcom, kreatívcom, tvorcom. Cieľom tímu bolo zmazať hranice medzi technikou a umením, strojmi a ľudskou kreativitou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť postupom času rástla, no neustále mala na zreteli svoje prvotné vízie a myšlienky. Používateľov výrobca postavil do úplného centra vývoja a takýmto spôsobom dokázal na základe spätnej väzby neustále vylepšovať svoje existujúce produkty. Silný pro-používateľský prístup a pôvodné vízie následne pomohli spoločnosti Swiitol stať sa plnohodnotnou značkou, ktorá vyrástla zo sľubného start-upu.

swiitol reklama-min
Zdroj: Swiitol

Po rokoch neustáleho vývoja, odhodlania a inovácií tak čerstvá značka Swiitol prináša na trh svoj modelový rad laserových gravírovačiek, ktoré nie sú len produktmi, ale sú spoločníkmi na tvorivej ceste jednotlivých používateľov. Každý model má byť podľa výrobcu záväzkom v oblasti používateľského pohodlia a kreativity.

Swiitol C18 Pro

swiitol c18 pro rozmery-min
Zdroj: Swiitol

Laserová gravírovačka Swiitol C18 Pro sa od bežných cenovo dostupných modelov na trhu odlišuje hneď niekoľkými vlastnosťami a technológiami, ktoré by sme bežne v tejto cenovke nenašli. Prvou a zrejme najdôležitejšou z nich je mimoriadne vysoký výkon laserového modulu až 18W. V spojení s minimálnymi rozmermi laserového bodu 0,08 x 0,08 mm a presnosti až 0,01 mm dokáže modul vytvárať aj mimoriadne precízne projekty. Laser si taktiež poradí aj s rezom rôznych drevených materiálov, či dokonca ponúka široko spektrálnu farebnú škálu pri gravírovaní do nehrdzavejúcej ocele.

swiitol c18 pro konstrukcia-min
Zdroj: Swiitol

Ďalším kľúčovým aspektom modelu Swiitol C18 Pro je mimoriadne vysoká rýchlosť gravírovania až 30 000 mm/min. Niektorých konkurentov tak predbehla o takmer dvojnásobok. Výrobcovi sa podarilo dosiahnuť skvelú rýchlosť gravírovania aj vďaka špeciálnym lineárnym navádzacím profilom. Oku lahodiacim ako aj funkčným aspektom je aj šikovne vedená kabeláž ku laserovému modulu ako aj celokovové vyhotovenie gravírovačky zabezpečujúce stabilitu a trvácnosť.

Medzi ďalšie zaujímavosti patrí určite integrovaná vlastná základná doska na 32-bitovej architektúre so špeciálnou výbavou a bezpečnostnými prvkami a snímačmi, ako aj skvelé pracovné rozmery gravírovačky až 400 x 400 mm. Za zmienku určite stoja aj vyššie nožičky gravírovačky, jednoducho nastaviteľná ostrosť laserového bodu priamo na module. Nechýba ani jednoduché ovládanie gravírovačky či už prostredníctvom bežných desktopových aplikácií alebo pomocou mobilnej aplikácie, z ktorej je rovno možné gravírovať projekty.

Pri nákupe na stránkach výrobcu Swiitol môžeš aktuálne získať aj dodatočnú 5% zľavu po prihlásení sa na odber noviniek. Pri objednávke z lokálneho európskeho skladu môžeš počítať s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH. Doba doručenia je podľa výrobcu štandardne 3 až 5 pracovných dní.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close