Štýlový a výkonný laptop nemusí stáť tisíce eur. Tento notebook s 8GB RAM a 256GB SSD diskom stojí výrazne menej ako by ste tipovali!

Hľadáš ľahký a štýlový notebook do školy, či do práce? S týmto notebookom to nebude žiadny problém

vorke notebook 15 uvodny_opt
Zdroj: Geekbuying

Ak pokukávaš po novom notebooku na bežnú kancelársku práce, máme pre teba naozaj vážneho adepta na kúpu. VORKE Notebook 15 je skvelým spojením štýlového moderného dizajnu, postačujúceho výkonu, skvelej konektivity za naozaj príjemnú cenu, vďaka čomu si môže tento notebook kúpiť naozaj ktokoľvek. 

VORKE Notebook 15 nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com. PS: nezabudni na kupón „3SGX9JZN“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostatok výkonu pre bežné činnosti

VORKE Notebook 15 je vybavený procesorom Intel Core i7-4500U s grafickým čipom Intel HD Graphics 4400, pričom táto dvojica v spolupráci s 8GB RAM bohate postačuje na akúkoľvek bežnú kancelársku prácu. Výkonnostné trháky od neho určite očakávať nemôžte, no pre bežného používateľa sa jedná o ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

vorke notebook 15 3_opt
Zdroj: Geekbuying

 

Štýlový kovový dizajn s Full HD displejom

Notebook 15 od spoločnosti VORKE sa výrazne odlišuje od svojich konkurentov pochádzajúcich z Ázie. Narozdiel od väčšiny notebookov v tejto cenovej kategórii, je Notebook 15 naozaj pekný dizajnový kúsok, ktorý vyniká nie len celokovovým telom, ale aj špičkovým 15,6-palcovým IPS displejom s Full HD rozlíšením

Dostatok rýchleho úložného priestoru

Skvelou výhodou tohto notebooku je aj dostatok rýchleho úložného priestoru, ktorý je pre väčšinu bežných zákazníkov kľúčovým parametrom. SSD úložisko s kapacitou až 256GB zrejme postačuje naozaj komukoľvek. 

vorke notebook 15 4_opt
Zdroj: Geekbuying

Spoľahnúť sa môžte aj na najnovšie štandardy ako 2,4/5 GHz WiFi pripojenie, podsvietenú klávesnicu, celodennú výdrž batérie, či skvelú konektivitu, keďže notebook disponuje až 2x USB3.0 konektormi, 2x USB2.0 konektormi, HDMI konektorom, USB Type-C konektorom, ako aj portom pre AUX a portom pre načítavanie SD kariet. 

vorke notebook 15 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Skvelý VORKE Notebook 15 môžete aktuálne objednať jedine na e-shope Geekbuying.com, ktorý ho ponúka už za 344,46 eur. Pre uplatnenie zľavy však treba použiť zľavový kupón 3SGX9JZN. Pri objednávaní taktiež odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line za malý príplatok iba 1,11 eur. Táto doprava totižto zabezpečuje dodanie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako DPH či CLO

VORKE Notebook 15 nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com. PS: nezabudni na kupón „3SGX9JZN“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre