Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Štýlové USBčko Xiaomi U Disk s kapacitou 64 GB aktuálne kúpiš za menej ako 15 eur

Je tu ďalší gadget od Xiaomi, ktorý by určite nemal chýbať v tvojej technologickej výbave

Spoločnosť Xiaomi a jej unikátne produkty nás zrejme nikdy neprestanú udivovať. Jedným z najnovších prírastkov do portfólia spoločnosti Xiaomi je aj toto štýlové USBčko, ktoré jednoducho musíš mať. Pripojenie USB 3.0 v spojení s krásnym dizajnom a 64 GB kapacitou za necelých 15 eur jednoducho tak lacno nezoženieš.

Elegantný a minimalistický dizajn

Ako sme už spomínali, USB Xiaomi U Disk na prvý pohľad zaujme svojim výnimočným a elegantným dizajnom. Miniatúrne telo so zliatiny zinku, ktoré je pripojené na praktický kožený remienok vyzerá naozaj úchvatne a nie len to.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi 64GB USB kľúč

xiaomi u disk usb 3_opt
Zdroj: TomTop

Keďže výrobca počíta s tým, že budete USB nosiť na kľúčoch, použitie zliatiny zinku má svoj význam. Telo USBčka je tým pádom chránené aspoň z vonka, keďže zliatina zinku zabraňuje korózií, či bežnému opotrebeniu a ošúchaniu. Ďalšou výhodou zliatiny zinku je aj naozaj dobrý odvod tepla pri prípadnom dlhotrvajúcom prenášaní súborov.

xiaomi u disk usb 2_opt
Zdroj: TomTop

Kapacita 64 GB a prenosová rýchlosť až 124 MB postačuje zrejme každému bežnému používateľovi USBčiek. Ak sa v týchto číslach neorientujete, film o veľkosti 3 GB by ste do takéhoto disku stiahli za zhruba 30 sekúnd, čo nie je vôbec zlý čas.

Xiaomi 64GB USB kľúč

USB Xiaomi U Disk s kapacitou 64 GB momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za skvelých 14,47 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close