Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Štýlové smart hodinky s dotykovou obrazovkou a meračom tepu za 18 eur? Číňania prichádzajú s ďalšou bláznivou zľavou

Tak toto snáď nemôžu Číňania myslieť vážne! Tieto štýlové smart hodinky s kopou výnimočných funkcii aktuálne ponúkajú za menej ako 18 eur. Veľká dotyková obrazovka, vodotesnosť a merač tepu z neho robia doslova trhák internetu!

Skvelý funkčný dizajn a dotykový displej

makibes t2 naramok_opt
Zdroj: Geekbuying

Smart hodinky Makibes T2 sa svojim dizajnom určite radia medzi novodobejšie kúsky, ktoré jednoducho idú s dobou. Komfort veľkej 1,3-palcovej dotykovej obrazovky je jednoducho niekde úplne inde a v spojení s vynikajúcim silikónovým náramkom sa z nich stáva skvelý adept na použitie nie len pri športoch a športových aktivitách, ale v o čosi menej nápadnom prevedení (čierna/čierno-šedá) s nimi môžete bezproblémovo vybehnúť aj do divadla, či na stretnutie v práci.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Monitorovanie tepu a kvality spánku

Čo by to bolo za športové smart hodinky bez monitoringu tepu. Samozrejme, tieto hodinky ponúkajú neustále sledovanie srdcovej činnosti, ako aj možnosť zmerania si krvného tlaku, poprípade hodnotu okysličenia krvi. Ďalším skvelým nástrojom, ktorý ocenia najmä aktívni ľudia, je monitoring kvality spánku.

makibes t2 merac tepu_opt
Zdroj: Geekbuying

Vhodné na takmer akúkoľvek športovú aktivitu

Operačný systém samotných hodiniek ponúka hneď viacero režimov pre vybrané športové aktivity. V predvolených režimoch sa nachádzajú športy ako plávanie, beh, basketbal, cyklistika, futbal, chôdza, či badminton. Keďže ale hodinky disponujú stupňom ochrany IP67, môžete ich využívať pri takmer hocijakom športe. (30 minút s maximálnym ponorom 1 meter) Samozrejmosťou sú funkcie ako krokomer, meranie prejdenej vzdialenosti, počítanie kalórií či stopky.

makibes t2 displej_opt
Zdroj: Geekbuying

A ako sú na tom hodinky z hľadiska konektivity a výdržou batérie? Batériu hodiniek stačí nabíjať dvakrát do týždňa, keďže v pohotovostnom režime vydrží 180mAh batéria zhruba 5-7 dní. Čo sa konektivity týka, tá je na špičkovej úrovni vo všetkých oblastiach. Hodinky podporujú operačný systém iOS aj Android, pričom na oboch platformách ponúkajú posielanie notifikácií priamo na displej hodiniek, ako aj možnosť vzdialeného ovládania fotoaparátu a omnoho viac.

makibes t2 notifikacie_opt
Zdroj: Geekbuying

Najlepšie správy na záver. Tieto hodinky sú dostupné až v 5 farebných prevedeniach, pričom ich cena je pri každom modeli rovnaká a to 17,86 eur aj s dopravou zdarma. Pre uplatnenie zľavy ale musíte zadať zľavový kupón QKTURFZB.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close