Športové hodinky LOKMAT s vodotesnosťou do 30 metrov aktuálne kúpiš za neuveriteľne nízku cenu

Jednoduché sledovanie všetkých športových aktivít a atraktívny dizajn určite prilákajú nejedného milovníka športu.

sportove hodinky lokmat
Zdroj: Cafago

Pokukávaš po inteligentných hodinkách, ktoré by dokonale sadli ku tvojmu športovému „ja“, no zároveň za ne nechceš vyhodiť pol výplaty? Inteligentné športové hodinky od výrobcu LOKMAT v tom prípade určite stoja za pozornosť. S vodotesnosťou až do 30 metrov a naozaj odolným dizajnom zvládnu aj náročnejšie športové aktivity. Samozrejmosťou je však aj ich nízka cena, bez ktorej by sme vám ich nedávali do pozornosti. Tá sa na e-shope Cafago.com momentálne pohybuje na úrovni 26,34 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov v prípade zvolenia dopravy Duty Free Shipping.

Športové hodinky LOKMAT za 26,34 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Športové inteligentné hodinky LOKMAT

Hodinky LOKMAT sa vynímajú hneď na prvý pohľad svojim športovým dizajnom. Mohutný dizajn z plastu a TPU náramok v spojení s certifikáciou 3ATM poskytujú naozaj skvelú ochranu aj v náročnejších podmienkach. Aj napriek svojmu športovému charakteru si hodinky zachovávajú veľký 1,69-palcový displej s rozlíšením 240 x 280 pixelov

sportove hodinky lokmat 2
Zdroj: Cafago

Ako sme už uviedli vyššie, športové inteligentné hodinky LOKMAT určite zaujmú viacerých všestranných športovcov. Podpora až 20 športových režimov a pokročilé funkcie ako krokomer, merač vzdialenosti, monitoring srdcového tepu, snímač krvného tlaku a okysličenia krvi, či ďalšie podporné funkcie ako analýza spánku, či upozornenie na dlhé sedenie za počítačom. 

sportove hodinky lokmat 3
Zdroj: Cafago

Športové hodinky LOKMAT sú vybavené bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.0, ktoré zaručuje skvelé prepojenie so smartfónom, ako aj životnosť batérie na jedno nabitie. V spojení s batériou s kapacitou až 350 mAh sa môžete spoľahnúť na niekoľko dňovú výdrž, takže nabíjaču na svoje výlety brať určite nemusíte. 

Športové hodinky LOKMAT za 26,34 eur nájdeš na Cafago.com

Inteligentné športové hodinky LOKMAT momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com za skvelých 26,34 eur. Pri objednávaní však nezabudni zvoliť dopravu Duty Free Shipping, čím sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre