ANDROIDZariadenia

Spoločnosť OnePlus presunula predstavenie vlajkovej lode OnePlus 6T na 29. októbra. Dôvodom je bezočivosť Applu

Spoločnosť OnePlus oznámila presunutie predstavenia najnovšej vlajkovej lode OnePlus 6T na 29. októbra o 17:00 nášho času. Predstavenie sa malo pôvodne konať 30. októbra o 17:00, no spoločnosť OnePlus bola donútená predstavenie svojho smartfónu preložiť na iný dátum. Dôvodom je čiastočná bezočivosť spoločnosti Apple, ktorá narozdiel od spoločnosti OnePlus oznámila dátum svojej konferencie len pred niekoľkými dňami a čuduj sa svete, predstavenie nových produktov spoločnosti Apple bolo naplánované na 30. októbra na 16:00. Pochopiteľne, spoločnosť Apple nie je z tejto dvojice tá, ktorá ustúpi a predstavitelia spoločnosti OnePlus jednoducho museli urobiť nejaké ústupky.

OnePlus by zostal zatienený spoločnosťou Apple

„Po dlhšom zvažovaní sme sa rozhodli presunúť OnePlus 6T Launch Event v New Yorku na 29. októbra, „ píše sa na oficiálnom fóre spoločnosti OnePlus. Spoločnosť si samozrejme uvedomila, že nová vlajková loď by bola vo svete zatienená novinkami od spoločnosti Apple, ktoré majú minimálne v USA a Európe väčšiu fanúšikovskú základňu. Spoločnosti pri rozhodovaní určite dopomohli aj viaceré svetové médiá, ktoré OnePlus skonfrontovali s tým, že pri ponechaní dátumu sa spoločnosti jednoducho nedostane toľko pozornosti, ako by to bolo v prípade presunutia konferencie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poškodení majitelia lístok majú práve na vrátenie peňazí

Predstavenie nového smartfónu od spoločnosti OnePlus je už v tomto prípade veľkou svetovou udalosťou a spoločnosť počíta s tým, že na konferenciu prídu stovky médií z celého sveta. Samozrejme, väčšina médií a redaktorov má lístky, ako aj ubytovanie a letenky, zabezpečené už niekoľko týždňov. Celá logistika je v prípade presunutia dátumu konferencie oveľa náročnejšia a tak sa môže stať, že sa tam jednoducho niektorí redaktori, poprípade fanúšikovia, nedostanú. Spoločnosť OnePlus s tým samozrejme počíta a majiteľom lístkov na konferenciu ponúka vrátenie peňazí v plnej výške.

OnePlus 6T – obrovský konkurent pre svetové spoločnosti

Smartfóny od spoločnosti OnePlus vždy patrili medzi špičku smartfónov s operačným systémom Android. Smartfóne OnePlus 6T určite nebude žiadnou výnimkou, ba naopak. S jeho špecifikáciami a výbavou ho budeme môcť určite bezproblémovo zaradiť medzi tie úplne najvýkonnejšie. Nový OnePlus 6T má byť totižto vybavený najnovším Snapdragonom 845, až 8GB RAM a ešte väčšiu kapacitu batérie, ktorá je pri smartfónoch od spoločnosti OnePlus vždy špičková. Nová vlajková loď má taktiež ponúknuť viacero špecialitiek, vďaka ktorým sa určite odlíši od svojich konkurentov. Jednou výnimočnosťou bude práve zabudovaný skener odtlačkov prstov v displeji, no spomenúť určite musíme aj minimalistický výrez v displeji v tvare kvapky, podobne ako v prípade smartfónu Huawei Mate 20.

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close