Špičková autokamera Xiaomi Mijia Dash Cam 1S je aktuálne dostupná za menej ako polovicu pôvodnej ceny

Nová generácia overenej autokamery od Xiaomi prichádza so zásadným upgradeom

xiaomi mijia dash cam uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Rozmýšľaš nad kúpou autokamery do auta, no nevieš, ktorá čierna skrinka je pre teba tá pravá? Autokameru Xiaomi Mijia Dash Cam 1S si takmer určite zamiluješ, keďže oproti predošlej generácií prichádza s viacerými zásadnými vylepšeniami. Zároveň si ale zanechala aj naozaj prívetivú cenovku, ktorá aktuálne padla na úplné minimum a z obľúbeného čínskeho e-shopu Cafago.com ju môžeš mať už za 35 eur, čo je presne polovica z ceny, za ktorú je kamera dostupná v našich končinách. 

Autokameru Xiaomi Mijia Dash Cam 1S nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Skvelý obraz vo dne i v noci

Kamera Mijia Dash Cam 1S oproti svojmu predchodcovi zlepšila najmä kvalitu obrazu v noci, ktorá bola postačujúca, no nijako neexcelovala. Nová generácia však prichádza s úplne novými a osvedčenými technológiami, ktoré kvalitu obrazu výrazne zlepšujú. 

xiaomi mijia dash cam 1s 2_opt
Zdroj: Cafago

Za zlepšením kvality obrazu za horších svetelných podmienok môže najmä nový senzor IMX307 od spoločnosti Sony s clonou f / 1.8, ktorý si špičkovo rozumie s kvalitným procesorom a skvelým širokouhlým 140-stupňovým objektívom.

xiaomi mijia dash cam 1s 3_opt
Zdroj: Cafago

Kvalitnejší displej

Nová generácia autokamery Mijia Dash Cam prináša aj výrazne lepší a kvalitnejší 3-palcový displej, ktorého rozlíšenie narástlo z pôvodných 320 x 240 na 640 x 360 pixelov. Spomenúť treba aj pozmenenú technológiu samotného panelu displeja, keďže zmenu z TN na IPS displej si všimnete ihneď po zapnutí kamery. 

xiaomi mijia dash cam_opt
Zdroj: Cafago

Podobne ako pri predošlej generácií, môžete počítať s kvalitným obrazom v rozlíšení FullHD vo formáte H.264, vďaka čomu je natočená každá sekunda záberu v naozaj mimoriadnej kvalite. Spoľahnúť sa môžete aj na množstvo skvelých funkcií ako automatická detekcia nehody a parkovania, či možnosť prepojenia so smartfónom prostredníctvom WiFi, vďaka čomu si môžete rýchlo a jednoducho zábery z kamery stiahnuť do smartfónu, poprípade zábery v kamere premazať. 

Hlavné technické údaje

Rozlíšenie 1920 × 1080 pixelov
Uhlopriečka obrazovky 3″
Zorné pole 140 °
Nočné videnie Áno
Parkovanie Áno
WiFi Áno
Úložisko karta microSD (až 64 GB)
Rozmery 8,8 × 5,3 × 2,8 cm
Hmotnosť 40 g

Nová generácia obľúbenej autokamery Xiaomi Mijia Dash Cam 1S je aktuálne dostupná na e-shope Cafago.com. S cenovkou iba 35,52 eur s dopravou zdarma naozaj nemáte nad čím váhať, keďže kamera stojí v našich končinách takmer 70 eur, čo je naozaj slušná úspora peňazí na takomto dostupnom zariadení. 

Autokameru Xiaomi Mijia Dash Cam 1S nájdeš na Cafago.com

Poznámka redakcie: Autokameru nájdete v našich končinách pod označením Xiaomi Mi Dash Cam 1S. Verzia kamery na e-shope Cafago.com je úplne identická a je taktiež určená na globálny predaj, nesie len označenie aj podznačky spoločnsti Xiaomi – Mijia. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre