APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Sociálnu sieť Clubhouse môže vyskúšať konečne už každý, kto chce!

Populárna aplikácia, ktorá sa na zariadeniach s Androidom v našich končinách vyskytla iba v máji, je konečne dostupná pre všetkých záujemcov.

Po niekoľko mesačnom čakaní si netradičnú sociálnu sieť Clubhouse môžu vyskúšať aj záujemcovia, ktorí doposiaľ nedostali pozvánku. Populárna diskusná aplikácia totižto konečne vychádza z „beta“ verzie, čo vo finále znamená dostupnosť pre úplne všetkých používateľov, informovala sociálna sieť na profile na Twitteri.

Clubhouse konečne dostupný úplne pre všetkých

Aplikácia bola spočiatku dostupná iba na platforme iOS a primárne iba na zahraničných trhoch. Postupom času sa aplikácia dostala aj do našich končín, no jej púť bola naďalej upätá na zariadenia od spoločnosti Apple. Koncom mája tohto roka si však aplikáciu konečne mohli vyskúšať aj slovenskí a českí používatelia zariadení s mobilným operačným systémom Android.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Netradičná sociálna sieť Clubhouse bola spočiatku mimoriadne populárnou diskusnou platformou, ktorá sa aj napriek „beta“ verzii stala najsťahovanejšou aplikáciou na viacerých trhoch. Postupom času sa však začala aplikácia vytrácať z povedomia používateľov. Veľký podiel na padajúcich sťahovaniach aplikácie majú aj jej konkurenti. Konkurenčné platformy totižto behom niekoľkých mesiacov pripravili vlastné podobné riešenia, ktoré nepochybne zasiahli aj popularitu tejto aplikácie.

Ak ste doposiaľ aplikáciu Clubhouse nevyskúšali, môžete tak spraviť už dnes. Pre prístup do aplikácie už nie je nutná pozvánka od už existujúcich používateľov. Stiahnuť si ju môžete prostredníctvom tlačidiel nižšie.

‎Clubhouse
‎Clubhouse
Price: Free
Clubhouse
Clubhouse
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close