Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 11 sú na ceste. Xiaomi prezradilo dátum ich globálneho debutu

Xiaomi prostredníctvom Twitteru prezrádza dátum uvedenie produktovej rady telefónov Redmi Note 11 pre globálny trh.

Redmi Note 11
Zdroj: YouTube (Vy Vo Xuan)

O smartfónoch z produktovej rady Redmi Note 11 sa hovorí v posledných dňoch vo zvýšenej miere. Dôvodom je i nedávny únik informácií ohľadne ceny 4G modelu telefónu. Rovnako treba uviesť aj to, že začiatok roka priniesol i správy o „chaose“ súvisiacom s pomenovaním telefónov. Dôvodom je, že niektoré modely smartfónov dostanú rôzne prívlastky a zároveň sa časť zariadení bude predávať aj pod logom Poco.

Smartfoný Redmi Note 11 na globálnom trhu uvidíme o pár dní

Najnovšie sa spoločnosť dostáva do pozornosti v súvislosti s globálnym uvedením telefónov z produktovej rady Redmi Note 11. Dôvodom je, že Xiaomi prezradilo prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kedy budú predstavené prvé modely telefónov z tejto rady i mimo Číny. Stane sa tak už 26. januára. Rovnako však treba povedať, že Xiaomi zatiaľ neprezradilo, či budú predstavené všetky modely smartfónov alebo nie. Netreba zabúdať ani na to, že oznámenie o uvedení telefónov pre globálny trh prišlo krátko potom, ako Xiaomi potvrdilo, že niektoré z modelov telefónov spoločnosti, budú predstavené neskôr a to z dôvodu nedostatku čipov. Inými slovami, dnes si len málokto dovolí odhadnúť, ktoré modely smartfónov budú na konci dňa predstavené.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dovoľte nám zároveň dať vám pri tejto príležitosti do pozornosti aj rôzne pomenovania smartfónov, ktoré bude naprieč jednotlivými regiónmi.

Redmi note 11_list produktov
Zdroji: Xiaomiui

Chystáte sa kúpiť jeden z telefónov Redmi Note 11? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre