SpravodajstvoZariadenia

Huawei bude pravdepodobne aj v budúcom roku vládnuť fotomobilom. Huaweiu Mate 20 Pro nedokázali doteraz čeliť ani Apple či Samsung

Huawei sa už čoskoro ocitne v sláve a to vďaka kamere Mate 20 Pro, ktorá spravila riadny neporiadok v testoch DXOMark. Napriek tomu, že Apple, Samsung a ďalší vypustili niekoľko vlajkových zariadení v roku 2018, tak ani jedno z nich nedokázalo čeliť zariadeniu Mate 20 PRO a to disponovali s jednými z najlepších smartfónových kamier. Zaujímavé však je, že benchmarky Mate 20 Pro sa stále nedostali na povrch. Huawei minulý rok povedal, že odložil ohlásenie skóre, pretože bolo príliš vysoké. DXOMark však odhalil, že Mate 20 Pro je v súčasnosti testovaný a skóre, rovnako ako pri ostatných nových modeloch, bude čoskoro zverejnené.

Na tomto tweete vidíme odpoveď na otázku: „kedy uvidíme recenziu na mate 20 Pro?“. Na túto otázku DxOMark odpovedal: náš tím v súčasnosti pracuje na testovaní najnovších mobilných telefónov vrátane Huawei Mate 20 Pro. Nové recenzie prídu čoskoro dakujeme za trpezlivosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aktuálny bodový stav zariadení u DXOMark je nasledovný: vlajková loď spoločnosti Huawei P20 Pro je stále najlepšie hodnoteným smartfónom so skóre 109. Nasleduje najnovšia vlajková loď spoločnosti Apple XS Max s 105 bodmi. A nakoniec Xiaomi Mi Mix 3 skončil na treťom mieste so skóre 103 bodov. 

Zdroj: gizmochina.com 
ilust.- Huawei

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close