Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Smartfón so 4GB RAM a 10-jadrovým procesorom za menej ako 100 eur? Áno, aj to je možné + bezdrátová nabíjačka za pár eur

Konkurencia sa na trhu so smartfónmi stále viac a viac rozširuje. Menej známi výrobcovia sa snažia ponúkať stále kvalitnejšie smartfóny za oveľa menšie ceny, ako ich väčší konkurenti. Samozrejme, najlacnejšie smartfóny pochádzajú priamo od čínskych výrobcov, no fámy o tom, že sú čínske smartfóny zlé, boli dávne zmietnuté pod koberec. Lacnejšie smartfóny so špecifikáciami takmer ako vlajkové lode, si výborne našli svoje miesto v strednej cenovej triede smartfónov a preto Vám prinášame ďalšiu akciu na adepta, ktorý normálne stojí až 190 eur, no vďaka výnimočnej akcii môže byť Váš už za menej ako 94 eur. Reč je o smartfóne Letv LeEco Le S3.

Špičkový dizajn, vynikajúce parametre + nízka cena, čo viac si môžeme priať

Lacné smartfóny niekedy nie sú zrovna najkrajšie, no často zaujmú vynikajúcimi technickými parametrami. V tomto prípade je smartfón spojením dokonalého elegantného dizajnu a vynikajúcich technických špecifikácií. Najväčším plusom tohto lacného smartfónu je zrejme 5,5 palcový Full HD displej, ktorý v spojení s kovovým telom smartfónu vyzerá úžasne. Samozrejme smartfón zaujme aj svojimi technickými parametrami a vynikajúcim fotoaparátom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: cafago.com

V útrobách smartfónu narazíme na 10-jadrový procesor Helio X20 Deca Core od spoločnosti MediaTek a 4GB pamäte RAM. Smartfón je vybavený vcelku veľkou 3000mAh batériou, kvalitnými zadným 21 MP fotoaparátom a 8 MP fotoaparátom vpredu. Letv LeEco Le S3 je na tom výborne aj z hľadiska konektivity a ďalších funkcií. Na zadnej strane je na prvý pohľad viditeľný snímač odtlačkov prsta, na spodnej strane zariadenia nájdeme USB Type C a reproduktor. Keďže je tento smartfón naozaj tenučký, výrobca sa rozhodol ísť v šľapajách väčších spoločností a zo smartfónu odstránil audio jack.

Zdroj: cafago.com

Smartfón je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a v dvoch veľkostných variantoch – 32GB a 64GB. Klasická 32GB verzia normálne stojí 190 eur a v momentálnej zľave je dostupná za 130,49 eur, no so špeciálnym zľavovým kupónom PT0097 sa dostanete až na hranicu 93.27 eur

Tento parádny smartfón v akciovej ponuke nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón

Bezdrátová nabíjačka takmer za babku

Zdroj: cafago.com

Nechce sa Vám naťahovať s káblami? Kašlite na ne a zaobstarajte si bezdrátovú nabíjačku, ktorá je dokonca lacnejšia ako originálne nabíjacie káble ku smartfónom. Nabíjačka Qi Wireless Fast Charger pracuje so všetkými smartfónmi, ktoré podporujú Qi bezdrátové nabíjanie. Cena tejto nabíjačky sa normálne pohybuje nad hranicou 20 eur, no so zľavou a kupónom PA404JK môže byť Vaša už za 11 eur. Viac o tejto nabíjačke a kompatibilných smartfónoch sa dočítate tu.

Bezdrátovú nabíjačku za pár eur nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close