Šikovný skladací dron Attop XT-1 so širokouhlou kamerou môže byť Váš vďaka exkluzívnemu kupónu takmer za polovicu

Zdroj: Youtube

Drony sú stále viac a viac v móde a preto Vám opäť prinášame ďalšiu exkluzívnu akciu na malý, šikovný a skladací dron, ktorý si so sebou môžete zobrať naozaj kdekoľvek a spolu s ním zachytíte tie najlepšie momenty z vtáčej perspektívy. Tentokrát sme si pre Vás pripravili špeciálny zľavový kupón SK9312, s ktorým zrazíte cenu drona Attop XT-1 takmer na polovicu!

Dron Attop XT-1 v akcii so špeciálnym kupónom nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron zaujme svojím dizajnom a schopnosťami

Dron na prvý pohľad vyniká svojim dizajnom. Nenápadne sa podobá na poloprofesionálny dron DJI Mavic Pro, ktorý sa ale pohybuje v oveľa, ale oveľa vyššej cenovej rovine. Dron je oproti jeho drahšiemu „konkurentovi“ o dosť menší. V zloženej podobe ho strčíte takmer kdekoľvek. V jeho malinkom šedom tele sa ale nachádza celkom slušná výbava. Výbava v podobe 2.0 MP kamery800mAh batérie a 6-osového gyroskopu je pre túto cenovú kategóriu naozaj slušná a pre bežného používateľa bohate postačujúca. 

Zdroj: Cafago

Ku dronu dostanete malý ovládač, ktorý pracuje na frekvencii 2,4 GHz a dosiahne až do vzdialenosti 100 metrov. Na jeho povrchu sa nachádza viacero tlačidiel, vďaka ktorým môžete zapnúť nahrávanie alebo vytvoriť fotografiu pomocou jedného tlačidla. Taktiež sa na ňom nachádzajú aj tlačidlá na kalibráciu alebo návrat/vzlet dronu, čo určite pomôže každému prvoletcovi. Dron taktiež disponuje aj funkciou udržiavania letovej výšky, vďaka čomu nebudú natočené videá a fotografie nikdy rozmazané. Ku ovládaču si samozrejme môžete pripojiť aj smartfón, na ktorom vidíte pomocou wifi signálu live obraz z dronu. Ako bonus, prostredníctvom smartfónu dokážete spustiť malú minihru a dron sa na chvíľu zmení na ničiteľa vesmírnych lodí. 

Zdroj: Cafago

Cena tohto dronu je normálne stanovená na 66,39 eur, no vďaka špeciálnemu kupónu SK9312 znížite jeho cenu na neuveriteľných 36,66 eur.

Dron Attop XT-1 v akcii so špeciálnym kupónom nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre