Hororovú survival hru Dead Space môžeš teraz získať úplne zdarma + Overwatch a Rainbow Six Siege na víkend zadarmo

Zdroj: vlastný

Po pár týždňoch tu máme opäť skvelú akciu na tie najrôznejšie hry. Tentokrát padol rad na akčnú hororovú survival hru Dead Space, ktorú môžete získať úplne bezplatne cez platformu Origin. Spoločne s hrou Dead Space si tento víkend môžete zahrať aj hry Overwatch a Rainbow Six Siege. Obe hry sú dostupné na platformách PC, Xbox One aj Playstation 4. Akcia bezplatného hrania potrvá v prípade hry Overwatch do 19. februára a v prípade Rainbow Six Siege do 20. februára.

Dead Space

Vráťme sa ale ku hre Dead Space. Celý príbeh sa odohráva v roku 2508. Vy, ako inžinier Isaac Clarke ste spolu s posádkou na vesmírnej baníckej lodi USG Ishimura, no na lodi sa dostanete do naozaj kritickej situácie. S vaším úzkym kruhom spolupracovníkov zistíte, že časť lode bola už prednedávnom napadnutá mimozemšťanmi, ktorí z celej posádky vytvorili krvilačné monštrá. Vašou jedinou úlohou je zhostiť sa naozaj minimálnej šance na prežitie, získať dostatočné množstvo informácií o tom čo sa stalo, opraviť Vašu loď a vrátiť sa späť do bezpečia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aj keď je hra Dead Space na trhu už zopár rokov, stále patrí medzi naozaj populárne herné tituly. Podobné akcie ako táto, sú väčšinou časovo limitované, no spoločnosť Origin nezverejnila žiadny konkrétny dátum, kedy bude akcia zrušená. Stránku, z ktorej si môžete stiahnuť hru Dead Space nájdete tu.

Rainbow Six Siege

Free to play akcia na hru Rainbow Six Siege potrvá od 15. do 20. februára. Hra by mala byť pre hráčov na počítačoch dostupná priamo cez platformu Origin. Pokiaľ si chcete zahrať túto hru aj na Vašej hernej konzole, počítajte s tým, že musíte mať aktívne zaplatené členstvo v službách Xbox Live Gold, poprípade Playstation Plus.

Overwatch

Akcia na hru Overwatch potrvá od 16. do 19 februára. Pokiaľ si túto hru chcete vychutnať na počítači, stačí si vytvoriť bezplatný účet na stránke Battle.net. Pre konzolových nadšencov máme opäť zlé správy. Na bezplatné víkendové hranie tejto hry musíte mať opäť zaplatené členstvo v službách Xbox Live Gold alebo Playstation Plus.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre