Šikovný dron nemusí stáť stovky EUR. Využite túto limitovanú akciu na dron VISUO XS809W!

dron Visuo XS809W_2
Zdroj: Youtube

Stále nemáš doma drona? Pokiaľ nie si skúsený letec a chceš si vyskúšať či ťa bude táto zábavka tešiť, tak zbytočne nevyhadzuj stovky EUR do vzduchu. Využi exkluzívnu zľavu na dron VISUO XS809W, ktorý ti so svojimi inteligentnými funkciami pri lietaní hravo pomôže. Jeho cena je momentálne stanovená na neuveriteľných 31,99€ za podmienky využitia kupónu „SK7953“, ktorý aplikuješ v košíku.

Tento parádny dron za super cenu nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Malý, hravý a hlavne lacný

Napriek jeho nízkej cene, dron ponúka zaujímavú výbavu. HD kamera so širokým pozorovacím uhlom až 120 stupňov, 6-osový gyroskop, ktorý poteší pri nie ideálnych poveternostných podmienkach, alebo parádna batéria, vďaka ktorej dron vydrží vo vzduchu okolo 10 minút. Vybavený je aj pokročilou WiFi transmisiou, vďaka čomu môžeš s týmto malým žihadlom lietať až do vzdialenosti 100m. 

Zdroj: Youtube

Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momentky.

Zdroj: Youtube

V neposlednom rade musíme spomenúť prepracovanú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej môžeš pozorovať živý prenos z kamery a drona aj zároveň ovládať jednoduchými gestami. Pokiaľ Ťa dron zaujal, určite si pozri video nižšie. 

Cena tohto dronu je aktuálne nastavená na 31,99 eur pričom doprava je zadarmo. PS: kupón je obmedzený pre prvých 20 z vás.

dron visuo akcia
Zdroj: vlastný

Tento parádny dron za super cenu nájdeš na Cafago.com

Zdroj: TS, úvodný obrázok (Youtube.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre