Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Sezóna komárov začína, tak prečo sa nevybaviť vynikajúcim gadgetom od Xiaomi, proti ktorému nemajú žiadnu šancu?

Nepríjemné bzučanie po zhasnutí svetla ťa už vytáča do nepríčetnosti? S týmto gadgetom sa komárov a hmyzu zbavíš hneď

Dlhé letné večery prinášajú so sebou nie len pôžitok z dlhotrvajúceho slnečného svetla a tepla, ale aj niekoľko nedostatkov, pričom zrejme najväčším je otravný lietajúci hmyz. Sedenie na terase, či v altánku, poprípade spánok s otvoreným oknom nemusí byť za každých okolností súboj s komármi. S touto elektrickou plácačkou na hmyz od spoločnosti Xiaomi, respektíve značky Qualitell ktorá pod ňu patrí, si s hmyzom poradíš raz a navždy.

Xiaomi Youpin Qualitell Electric Mosquito Swatter. PS: nezabudni na kupón „TPPAA2424“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Elektrická plácačka na hmyz Xiaomi Qualitell

Nedajte hmyzu žiadnu šancu! Plácačka Xiaomi Qualitell pozostáva z dvoch aktívnych súčastí – elektrická mriežka a aktívne svetlo na lákanie hmyzu, ktoré spoločnými silami efektívne a najmä rýchlo odstraňujú nežiadúci hmyz ako muchy, či komáre.

xiaomi qualitell placacka na hmyz 4
Zdroj: TomTop

Bezpečnosť je samozrejmosťou a výrobca prekryl aktívnu elektrickú mriežku jednou pasívnou mriežkou z každej strany, čím sa zabraňuje nechcenému dotyku.

xiaomi qualitell placacka na hmyz
Zdroj: TomTop

Dva v jednom – aktívna elektrická plácačka a automatická elektrická pasca na hmyz v jednom zariadení. Plácačku, ktorá vydrží na jedno nabitie až dve hodiny, stačí vložiť do zapojenej nabíjacej stanice, čím vytvoríte dokonalú aktívnu pascu na komáre, či muchy.

xiaomi qualitell placacka na hmyz 2
Zdroj: TomTop

Možnosť vypnutia celého zariadenia aj v prípade umiestnenia do nabíjacej stanice, pričom sa môže hodiť aj možnosť Standby módu, kedy bude plácačka pod prúdom, no nebude svietiť.

Xiaomi Youpin Qualitell Electric Mosquito Swatter. PS: nezabudni na kupón „TPPAA2424“

Elektrickú plácačku Xiaomi Qualitell nájdeš v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ju ponúka už za 20,80 eur pri uplatnení zľavového kupónu „TPPAA2424“. Tradične, e-shop garantuje bezplatné doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov až ku vašim dverám.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close