SpravodajstvoXiaomi

Séria Xiaomi 12 môže prísť do Európy už o pár dní: Spoločnosť nás láka na nové predstavovanie!

Modelový rad Xiaomi 12 pre Európu príde a náš trh zrejme už o pár dní. Xiaomi nás láka na nové predstavovanie smartfónov.

Nie je tajomstvom, že už zajtra začne najväčšia technologická konferencia roka spojená so smartfónmi a drobnou elektronikou. Mobile World Congress sa po dvoch rokoch uskutoční prezenčne v Barcelone a svoj stánok si na udalosti postaví i Xiaomi. Zatiaľ nie je úplne známe, čo všetko môžeme od účasti na tejto konferencii očakávať. Povráva sa však o predstavení nového fitness náramku s označením Mi Smart Band 7, no najnovšie nám komunita Xiaomiui poukazuje i na nové smartfóny. Je totiž veľmi pravdepodobné, že by sme sa mohli dočkať globálnych verzií smartfónov z radu Xiaomi 12. Ako to teda nakoniec bude a prečo práve tieto smartfóny? Pozrieme sa na to teraz spoločne.

Mobile World Congress nám prinesie i smartfóny

Xiaomi je ohľadom najväčšej konferencie výrobcov smartfónov a nositeľnej elektroniky pomerne ticho. Inokedy by bolo úplne v poriadku, keby čínsky gigant nedržal jazyk za zubami a už teraz by sme mali na verejnosti informácie ohľadom nových produktov. Tentokrát je to však inak a zatiaľ sme sa nedozvedeli nič oficiálne. Teda okrem viacerých teaserov k samotnej konferencii, kedy nám spoločnosť ukazuje na plagátoch rôzne produkty. Jednými z týchto produktov by mohli byť i smartfóny zo série Xiaomi 12. Aspoň na to poukazujú naše zdroje.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vzhľadom k najnovšiemu plagátu poukazujúcemu na Mobile World Congress odhadujeme, že nám Xiaomi predstaví i nejaké tie smartfóny. Vôbec by nás neprekvapilo, keby šlo práve o modely z radu Xiaomi 12, ktoré by mali prísť už v priebehu marca. A vzhľadom k tomu, že ide o naozaj veľkú udalosť, je veľmi pravdepodobné, že spoločnosť prinesie i významné smartfóny. Nižšie sa môžete pozrieť na oficiálny plagát poukazujúci práve na Mobile World Congress.

Okrem Xiaomi 12 i produkty pre inteligentný život

O niečo starší plagát nás informoval i o tom, že nové produkty spojené s Mobile World Congressom patria do skupiny pre inteligentnú domácnosť a lepší život. Podľa plagátu by mohlo ísť konkrétne o nový projektor, vysávač a fitness náramok. V skutočnosti je už naozaj najvyšší čas pre predstavenie novej generácie náramkov z radu Mi Smart Band, ktorý by mohol rovnako ako minulý rok doplniť globálne predstavovanie modelov z vlajkového radu. Tento rok pôjde o globálne verzie série Xiaomi 12, ako sme už vyššie spomínali. Viac detailov však zatiaľ nemáme a ostáva nám len sledovať, aké úniky vyjdú na verejnosť.

Jediné čo v súčasnosti vieme je fakt, že nás už zajtra čaká predstavovanie nových smartfónov od spoločnosti Poco. Na scénu tak príde nový Poco X4 Pro 5G a Poco M4 Pro 4G. Nové zariadenia však budú len prezlečenými kúskami od spoločnosti Redmi, takže nemusíme čakať žiadne novinky. V každom prípade vás o nových zariadeniach budeme s určitosťou informovať.

Na akú novinku sa v najbližších dňoch tešíte najviac? A budete sledovať livestreamy z predstavovania počas Mobile World Congressu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close