Séria Huawei P50 bude predstavená už 17. apríla. Dostupnosť však má byť značne obmedzená

Nové vlajkové smartfóny od spoločnosti Huawei uvidíme už o niečo viac ako mesiac. Pred predstavením sa však dozvedáme dôležité detaily.

huawei p50 pro+ render
Zdroj: Twitter @HoiIndi

Spoločnosť Huawei sa už pomaly ale isto chystá na predstavenie svojej novej vlajkovej série, ktorá tentokrát ponesie názov Huawei P50. Prvé detaily o nadchádzajúcich smartfónoch z tejto pripravovanej vlajkovej série sme sa dozvedeli už pred niekoľkými týždňami, no až dnes sa dozvedáme oficiálny dátum predstavenia na domácom trhu.

Predstavenie o niečo neskôr, ako sme čakali

Podľa najnovších informácií od viacerých tipsterov a leakerov na čínskej sociálnej sieti Weibo by mala byť nová séria predstavená už 17. apríla 2021. Nová séria, ktorá bude debutovať už o pár týždňov, by sa mala dostať do predaja krátko po predstavení. Podľa všetkého sa však séria Huawei P50 nezaradí medzi „dostupné“ série a to nie iba v zmysle prípadnej ceny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Očakávať máme malé dodávky

Zahraniční leakeri totižto upozorňujú na to, že sériu Huawei P50 môžu zasiahnuť malé zásoby procesorov HiSilicon Kirin 9000, ako aj prípadne nízke dodávky slabších procesorov Kirin 9000E. Tie majú byť určené pre základný model Huawei P50, no ani základný model zrejme nebude na trhy dodávaný v dostatočnom množstve.

Masová výroba už začala pred niekoľkými týždňami

Nedostatočné dodávky procesorov však neodrádzajú spoločnosť od toho, aby sa už naplno venovala masovej výrobe zariadení zo série Huawei P50. Do masovej výroby sa údajne výrobca pustil už pred pár týždňami, o čom sme vás informovali aj v našom staršom článku.

Zdroj: Gizmochina

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre