Sea of Thieves pokorilo hranicu 10 miliónov hráčov. Vývojári z Rare pripravujú in-game darčeky

Pri príležitosti prekonania míľnika v podobe 10 miliónov hráčov v hre Sea of Thieves sa vývojári z Rare rozhodli odmeniť hráčov in-game darčekmi.

Sea of Thieves
Zdroj: Twitter (@SeaofThieves)

Napriek tomu, že pri vydaní zažila hra Sea of Thieves rušné chvíle z dôvodu nedostatku herného obsahu, tak jej autori z Rare sa nevzdali a snažili sa vylepšiť túto hru prostredníctvom pravidelných updatov. Vyzerá to tak, že sa ich tvrdá práca vyplatila, keďže ich hra Sea of Thieves bolo koncom minulého roka mnohokrát ohodnotená na herných weboch ako najlepšia „stále-trvajúca“ hra roku 2019.

Veľkým obratom sa stal Anniversary Update, ktorý bol vydaný pri príležitosti prvého výročia hry. Ten do Sea of Thieves priniesol nielen príbehové questy, ktoré hráčom zaberú vyše 20 hodín času, ale taktiež aj nové vedľajšie aktivity v podobe chytania rýb či taktiež kompetetívny mód Arénu, kde proti sebe stoja viaceré pirátske tímy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Výkonný producent Rare, Joe Neate, sa v uplynulých dňoch pochválil významným míľnikom pre túto hru. Sea of Thieves prekonalo hranicu 10 miliónov hráčov. Tento úspech si pochvaľuje taktiež spoločnosť Microsoft, ktorá Sea of Thieves označila ako ich najúspešnejšiu novú značku súčasnej generácie Xboxu.

Aj z toho dôvodu sa vývojári z Rare rozhodli za pokorenie tohto míľnika odmeniť hráčov in-game darčekmi. Každý, kto si hru zahrá medzi 15. a 22. januárom, dostane zdarma plachty pre svoju loď a taktiež špeciálny emotikon.

Nasledujúci update s názvom Legends of Sea bude tentokrát menšieho rázu. Dostupný bude 15. januára a do hry prinesie novú NPC postavu Umbru. Tá vás vyšle odhaľovať rôzne easter eggy v hre, pričom hlavnou odmenou bude zisk špeciálnych tetovaní a taktiež aj titulov. Update okrem iného prinesie mnohé quality of life vylepšenia.

V prípade, ak si chcete prečítať celé vyjadrenie Microsoftu, môžete to spraviť prostredníctvom tohto odkazu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre