SCULPFUN S30 Pro – špičková laserová gravírovačka s výkonom 10W aktuálne so skvelou cenou v PL sklade

S laserovou gravírovačkou SCULPFUN S30 Pro môžeš posunúť svoje projekty na úplne inú úroveň, tak nad čím ešte váhaš?

sculpfun s30 pro ilustracny-min
Zdroj: YouTube.com @Geekbuying

Špičková presnosť, efektivita a nadpriemerné rozmery pre realizáciu aj tých najnáročnejších domácich projektov. To všetko sú atribúty, ktorými sa pýši populárna laserová gravírovačka SCULPFUN S30 Pro. Určená je nie len pre skúsených gravírovačov, ale vďaka najmodernejším technológiám a softvéru si s ňou poradia aj úplní začiatočníci. Tak nad čím vôbec ešte otáľať? Do sveta gravírovania sa môžeš pustiť takmer okamžite a prvotná investícia nie je ani taká obrovská. Vďaka aktuálnym zľavám a kupónom na e-shope Geekbuying.com môžeš aktuálne aj pri kúpe gravírovačky SCULPFUN S30 Pro ušetriť desiatky eur! Už tradične nechýba ani bezplatná doprava z lokálneho poľského skladu. Vyhneš sa tak dodatočným zbytočným poplatkom ako clo a DPH.

SCULPFUN S30 Pro – nabitá najmodernejšími technológiami a hardvérom

sculpfun s30 pro -min
Zdroj: YouTube.com @Geekbuying

Laserová gravírovačka SCULPFUN S30 Pro je vybavená najmodernejším hardvérom tak, aby ponúkala ideálny pomer medzi precíznym gravírovaním a rezom najrozličnejších materiálov. Výrobca preto gravírovačku vybavil ultra-tenkým laserovým modulom s výkonom 10W. Ohniskový bod samotného laseru dosahuje hrúbku vlasov, čím je zabezpečená maximálna presnosť aj pri tých najdetailnejších projektoch. Skúsenejších gravírovačov poteší možnosť výmeny ochrannej šošovky laseru. Vďaka pravidelnej údržbe tak je možné predĺžiť životnosť celého laserového modulu až 10-násobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

sculpfun s30 pro zakladna doska-min
Zdroj: YouTube.com @Geekbuying

Ruka v ruke s výkonným laserovým modulom ide automatizovaný systém Air Assist, ktorý je postavený na 32-bitovej základnej doske. Zabezpečené je tak inteligentné riadenie „odvetrávania“ od samotného laserového modulu. Vysokotlaková vzduchová tryska s prietokom až 30 litrov/minútu tak v spolupráci s pokročilým hardvérom dokáže ešte zvýšiť efektivitu práce a precíznosť rezov a gravírovania.

sculpfun s30 pro balenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Jedným z ďalších podstatných parametrov laserovej gravírovačky SCULPFUN S30 Pro je nepochybne dostatočne veľký pracovný priestor. Tento konkrétny model je vyskladaný na mimoriadne pevnom ráme z hliníkovej zliatiny s nosnosťou až 50 kg. Samotný rám pritom poskytuje pracovnú plochu s rozmermi až 410 x 400 mm. Oproti konkurencii je tak k dispozícii omnoho väčšia plocha aj pre realizáciu náročných domácich projektov. V prípade potreby ešte väčšieho priestoru je možné dokúpiť špeciálnu rozširovaciu sadu, ktorou je možné zväčšiť plochu gravírovačky až na 935 x 905 mm.

Čo sa týka ovládania gravírovačky, model SCULPFUN S30 Pro ponúka možnosti štandardného prepojenia pomocou USB či už so systémami Windows alebo Mac. Podporované sú bežné gravírovacie formáty ako aj väčšina voľne dostupných softvérových nástrojov. Do tvorby projektov sa tak môže aj úplný začiatočník pustiť doslova kliknutím pár tlačidiel vo vybranom nástroji a o všetko ostatné sa postará samotná gravírovačka. Pokročilých používateľov určite poteší možnosť pripojenia dodatočných kitov a ďalších zariadení, ktoré posunú úroveň tvorby projektov ešte vyššie.

Laserovú gravírovačku SCULPFUN S30 Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „SCUP10“ zrazíte jej cenu na skvelých 339,99 eur. K dispozícii je bezplatná doprava z poľského skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre