SamsungSpravodajstvo

Samsung zverejnil cenu opravy rozbitého displeja Galaxy Z Flip pre región USA. Už sme začali zisťovať „slovenské ceny“

Samsung zverejnil cenu výmeny displeja pre smartfón Galaxy Z Flip. Tá je podľa oficiálnej stránky 499$. Už zisťujeme aj „slovenské ceny“.

Samsung Galaxy Z Flip bol predstavený 13. februára a pár dní dozadu mal aj „slovenskú“ premiéru, v rámci ktorej sme mali možnosť zoznámiť sa s týmito inovatívnym smartfónom. Boli sme zvedaví obzvlášť na displej smartfónu. Dôvodom bolo, že jeden z testov odolnosti od známeho Youtubera nedopadol bohvieako. Youtuber, ktorý si hovorí JerryRigEverything poukázal na to, že displej je možné poškodiť už dokonca aj nechtom prsta. Video vyvolalo samozrejme viacero otázok a obáv ohľadne reálnej odolnosti zariadenia pri bežnom používaní.

Samsung Galaxy Z Flip_cely displej
Zdroj: Vosveteit.sk

V každom prípade, je dobre vedieť čo stojí prípadná oprava displeja. Spoločnosť Samsung na svojich stránkach zverejnila servisný cenník, podľa ktorého oprava displeja je drahým špásom, ktorý Vás bude stáť 499$. Za spomenutie stojí povedať, že pri cene je zároveň uvedená s „formulka“, že cena servisu je určená  pre región USA.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V každom prípade, kontaktovali sme viacero slovenských servisných stredísk a renomovaných predajcov, kde sme zanechali požiadavku s cenovou ponukou na opravu displeja. Článok budeme priebežne aktualizovať. Zároveň treba spomenúť aj cenu opravy zadného panelu smartfónu, ktorá je 99$. Tá sa nevymyká cenám opráv konkurenčných zariadení.

Samsung Galaxy Z Flip_zahnutie_2_detial_v ohnutom stave
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, Samsung aktuálne ponúka svojim zákazníkom, ktorí sa zakúpia spomínané zariadenie 1 servisný zákrok so spoluúčasťou do 119€ v priebehu 1 roka od kúpy smartfónu. Inými slovami, v prípade poškodenia displeja v prvom roku používania, oprava Vás bude stáť maximálne 119€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close