SpravodajstvoTechnológieZariadenia

Samsung omylom zverejnil fotky novej generácie nositeľných zariadení. Predstavené by mali byť po boku nového Galaxy S10

Odhalenie novej generácie smartfónov Samsung Galaxy S10 v San Franciscu, ktoré sa bude konať už 20. februára, nebude tradičnou konferenciou juhokórejského giganta. Spoločnosť Samsung plánuje svetu predstaviť hneď tri nové modely Galaxy S10, skladací smartfón prvej generácie, ako aj kopu nových nositeľných zariadení. O smartfónoch už čo to vieme, no o novej generácii nositeľných zariadení sme doteraz príliš nepočuli. Samsung ale len pár dní pred ich predstavením omylom zverejnil reklamné fotografie, ktoré nám vytvárajú pohľad na to, čo si pre nás Samsung tento rok chystá.

Zoznam pripravovaných zariadení

Informácie a fotografie nových pripravovaných zariadení sa objavili v interných súboroch najnovšej aktualizácie aplikácie Galaxy Wearable. Fotografie sa v aplikácii údajne ocitli omylom, no nám aspoň odhaľujú názvy a reálny vzhľad nových pripravovaných zariadení. Na základe týchto informácií môžeme povedať, že Samsung nám už 20. februára predstaví nové zariadenia Galaxy Fit, Galaxy Fit e, Galaxy Buds a Galaxy Watch Active.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zrejme najviac očakávaným produktom z celej série sú nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds, ktoré sa budú dať podľa všetkého bezdrôtovo nabíjať priamo z telefónu. Súčasťou slúchadiel by mala byť aj elegantná krabička na dobíjanie. Ďalším zaujímavým produktom budú určite náramky Galaxy Fit, ktoré sú pochopiteľne určené pre nadšencov športov. Posledným produktom sú smarthodinky Galaxy Watch Active, ktoré majú byť tiež zamerané na aktívnejších používateľov. Dodávané by mali byť v dvoch farebných prevedeniach, ako aj s malým púzdrom.

Ako sme už viackrát spomínali, všetky nové zariadenia podľa všetkého uvidíme už pri predstavovaní nových smartfónov rady Samsung Galaxy S10, ktoré budú predstavené už 20. februára v americkom San Franciscu.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Twitter – Sam Central)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close