SamsungSpravodajstvo

Samsung hovorí, že One UI 4.0 a Android 12 je už na ceste! Prví záujemcovia si budú môcť vyskúšať nový software už čoskoro

Samsung sa chystá „kopnúť do vrtule“ v tomto roku o niečo skôr, ako tomu bolo v minulosti.

Len niekoľko dní dozadu sme vás upozorňovali na zoznam smartfónov spoločnosti Samsung, ktoré by mali neskôr dostať aktualizáciu s nadstavbou One UI 4.0, ktorá bude založená na Androide 12. Neubehol riadne ani jeden týždeň a Samsung oznamuje, že „rozbieha kolotoč“. Portál Sammobile.com najnovšie upozorňuje na to, že kórejský výrobca smartfónov oznamuje skorú dostupnosť novej nadstavby v kombinácii s Androidom 12 pre prvé zariadenia.

One UI 4.0 v kombinácii s Androidom 12 príde pre prvé zariadenia už čoskoro

Kórejský výrobca smartfónov, Samsung, len pred niekoľkými chvíľami publikoval plagát, na ktorom informuje používateľov, že One UI 4.0 spolu s Androidom 12 príde už čoskoro. Samozrejme, zatiaľ pôjde len software dostupný v rámci BETA programu, ktorý bude dostupným len pre limitovaný počet používateľov. Pôjde konkrétne o majiteľov smartfónov z produktovej rady Galaxy S21.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Samsung One UI 4.0 a Android 12_BETA
Zdroj: Samsung

Zdá sa, že spoločnosť Samsung sa chystá v tomto roku kopnúť do vrtule o niečo skôr a priniesť novú nadstavbu vrátane Androidu v skoršom termíne, ako tomu bolo v minulosti. Druhým dychom treba povedať, že nejde o žiadne prekvapenie zo strany spoločnosti, ktorá v priebehu posledných mesiacoch oznámila dlhšiu softwarovú podporu pre niektoré svoje zariadenia, ako aj zvýšila frekvenciu aktualizácií svojich zariadení. Tak či onak, Samsung v prípade nadstavby One UI 3.0 v minulom roku, ju začal distribuovať v druhej polovici septembra. Dnes to vyzerá tak, že prví šťastlivci si budú môcť vyskúšať nový software vo svojich zariadeniach už v priebehu nastávajúceho mesiaca.

Zároveň nám však nedovolí nepovedať, že spoločnosť bližšie nešpecifikovala, v ktorých regiónoch bude nový software, hoci v BETA zostavení, dostupným.  Vzhľadom však na to, že plagát je písaný v kórejčine, tak predpokladáme, že Samsung začne s distribúciou BETA zostavení nového softwaru zatiaľ v domovskej krajine a až následne s odstupom niekoľkých dní, najviac týždňov, ho začne uvoľňovať aj pre globálnych používateľov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close