Samsung Galaxy Fold potrebuje vylepšenia, tvrdí Samsung. Štart skladačky z Južnej Kórey sa tak odkladá na neskôr

Samsung Galaxy Fold
Zdroj: produktová fotografia

Po nedávnych správach o problémoch so skladacím displejom na zariadení Samsung Galaxy Fold, prišli predstavitelia z Južnej Kórey s naozaj ráznym rozhodnutím. Oficiálny štart a predaj zariadenia, ktorý sa mal začať pôvodne už 26. apríla v Číne, bol oficiálne posunutý. Nový dátum však ešte nepoznáme. Samsung o tom informoval vo svojej tlačovej správe.

Nový dátum sa dozvieme už čoskoro

„Zatiaľ čo mnohí recenzenti s nami zdieľali obrovský potenciál, ktorý videli na vlastné oči, niektorí nám tiež ukázali, že zariadenie potrebuje ďalšie vylepšenia, ktoré by mohli zabezpečiť lepší zážitok pre používateľa. Aby sme túto spätnú väzbu plne vyhodnotili a vykonali ďalšie interné testy, rozhodli sme sa oddialiť spustenie zariadenia Galaxy Fold. Nový dátum plánujeme oznámiť v najbližších týždňoch,“ uvádza Samsung vo svojej tlačovej správe.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Média predpokladali oneskorenie len v Číne

Oficiálna tlačová správa tak potvrdila všetky špekulácie, ktoré sa počas posledných dní objavili na internete a na viacerých zahraničných technologických portáloch. Viaceré zahraničné zdroje ale poukazovali na oneskorenie spustenia produktu v Číne, no o USA, ktoré malo nasledovať takmer ihneď po Číne, žiadna reč nebola.

Všetky doterajšie informácie o skladacom smartfóne Samsung Galaxy Fold nájdete na našom webe. 

Zdroj: Samsung News, úvodný obrázok (produktová fotografia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre