Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

S bezdrôtovým reproduktorom Tronsmart Element T2 Plus s certifikáciou IPX7 vytvoríš tú najlepšiu atmosféru naozaj všade

Štýlový reproduktor s výkonom 20 W a výdržou až 24 hodín aktuálne kúpiš už za 25 eur

Pokukávaš po parádnom prenosnom reproduktore za pár desiatok eur, ktorý si môžeš zo sebou zobrať aj ku bazénu, či na pláž? Ak áno, máme pre teba skvelý tip na kúpu, ktorým je reproduktor Element T2 Plus od overeného výrobcu Tronsmart. Aktuálne ho kúpiš v exkluzívnej akcii na e-shope Geekbuying.com za vynikajúcich 25,16 eur s expresnou dopravou z európskeho skladu

tronsmart element t2 plus reproduktor
Zdroj: Tronsmart

Hlboké basy, výkonný zvuk

Dvojica reproduktorov s výkonom až 20 W a pasívnym radiátorom zabezpečuje dokonalý zvuk a hlboké basy. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Navrhnutý do extrémnych podmienok

Vďaka certifikátu IPX7 môžete vziať reproduktor naozaj kdekoľvek. Bezproblémovo prežije vlhké prostredie pri pláži, či náhodné spadnutie do bazéna. 

tronsmart element t2 plus ipx7
Zdroj: Tronsmart

Prehrávanie hudby po celý deň

O nabíjanie reproduktoru sa počas dňa starať nemusíte. Na jedno nabitie vydrží až po dobu 24 hodín. (pri 50%  hlasitosti)

Rýchle a stabilné pripojenie

Vďaka najnovšiemu bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth 5.0 je prepojenie s vašim smartfónom, či iným zariadením, naozaj stabilné a okamžité za akýchkoľvek podmienok. 

tronsmart element t2 plus uvodny_opt (1)
Zdroj: Tronsmart

Nabíjanie cez USB Type-C

Na dovolenku nemusíte brať špeciálny nabíjací kábel. Stačí použiť akýkoľvek štandardný USB Type-C kábel, ktorý využíva väčšina smartfónov s Androidom. 

Ako sme už spomínali, reproduktor Tronsmart Element T2 Plus môžeš momentálne zakúpiť na e-shope Geekbuying.com za skvelých 25,16 eur s expresnou dopravou z európskeho skladu. Na zrazenie ceny však musíš použiť zľavový kupón T6MAX01. Máš záujem o iný reproduktor, či slúchadlá od výrobcu Tronsmart? Celú akciovú ponuku nájdeš taktiež na Geekbuying.com, pričom pre 10% zľavu stačí použiť identický zľavový kupón – T6MAX01.

Reproduktor Tronsmart Element T2 Plus nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close