Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Rozžiarte Váš domov so smart svietidlami od Xiaomi. Využite tie najlepšie predvianočné akcie

Moc sa Vám nepozdáva fádna atmosféra Vášho bytu a chceli by ste ho nejakým spôsobom rozžiariť? Najlepšou voľbou sú lacné inteligentné svietidlá od spoločnosti Xiaomi, s ktorými dokážete aj z bežného všedného večera spraviť romantickú chvíľku. Inteligentné svietidlá od Xiaomi sú momentálne dostupné za naozaj prijateľné ceny.

Inteligentná žiarovka Xiaomi Yeelight RGB

LED žiarovka Yeelight s veľkosťou klasickej žiarovky vyniká množstvom inteligentných funkcií a celým radom farebných odtieňov a nastavení, vďaka ktorým dokážete rozžiariť Vašu domácnosť. Vďaka podpore WIFI dokážete žiarovku rýchlo a naozaj jednoducho ovládať pomocou Vášho smartfónu. Prostredníctvom aplikácie taktiež môžete znižovať a zvyšovať intenzitu svietenia alebo meniť farby žiarovky. Veľkou výhodu tejto žiarovky je klasický závit E27, 16 miliónov farieb, svetelný tok 600lm, príkon 9W, výdrž 11 rokov a v neposlednom rade možnosť kombinovať žiarovku s ostatnými Yeelight svetlami vo Vašej domácnosti. Jej cenovka momentálne klesla pod hranicu 14,50 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentnú žiarovku Xiaomi Yeelight nájdeš tu

Xiaomi Yeelight Smart Strip

Pokiaľ zvažujete kúpu Yeelight RGB žiarovky, do nákupného košíka určite nezabudnite prihodiť aj RGB led pásik. Nielenže budete môcť obe svietidlá nastavovať súčasne cez Váš smartfón, no vďaka RGB pásiku, ktorý si môžete umiestniť takmer hocikde, si doma môžete spraviť menšiu „diskotéku“. Aplikácia vo Vašom smartfóne ponúka funkcia načúvania, pri ktorej smartfón zachytáva hlavné črty pesničky, ktorá hrá vo Vašich reproduktoroch. Atmosféra blikajúcich žiaroviek nie je až taká dokonalá, no spolu s LED pásikom sa celá atmosféra výrazne vylepší. LED pásik taktiež podporuje široké farebné spektrum, meria až 2 metre a ponúka vynikajúcu výdrž až 25 000 hodín. Jeho cena v čínskom sklade je momentálne na úrovni 23,80 eur.

Parádny led pásik, ktorý rozžiari tvoj byt nájdeš tu

Xiaomi Yeelight Bedside Lamp

Ako poslednú dávame do pozornosti klasickú lampu na nočný stolík. Taktiež spadá do rodiny Yeelight svietidiel a môžete ju jednoducho ovládať pomocou tej istej aplikácie vo Vašom smartfóne. 16 miliónov farieb a vysoká životnosť (až 20000 hodín) sú samozrejmosťou. Svetelný tok tejto lampy sa pohybuje na úrovni 300lm a príkon je na úrovni 10W. Lampu je vďaka aplikácií Mi Home možné prepojiť s ďalšími senzormi vo Vašom byte (napríklad termostat, senzor vlhkosti vzduchu). Po prepojení môžete nastaviť rôzne funkcie, vďaka ktorým budú farby lampy reprezentovať momentálnu teplotu alebo vlhkosť vzduchu vo Vašom obydlí. Cena tejto lampy sa momentálne pohybuje pod hranicou 43 eur.

Inteligentnú lampu za super cenu nájdeš na tejto stránke

Nezabudnite na dopravu EU Express, vďaka ktorej sa vyhnete zbytočným poplatkom ako DPH alebo CLO a tým pádom ušetríte desiatky eur.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (TechnoBuffalo)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close