Rozlúčte sa s HBO Max, nahrádza ju nová služba: Poznáme ceny nového predplatného!

HBO Max má nahradiť nová služba. Tá teraz zverejnila ceny a typy predplatného, ktoré v rámci USA ponúkne. Pozrite sa, koľko bude stáť.

HBO Max koniec
Zdroj: Flickr.com (Focal Project DE) (CC BY-NC 2.0), úprava Vosveteit.sk

Streamovacia služba HBO Max je na našom trhu ešte len od minulého roka, no už teraz vieme, že sa bude rušiť a nahrádzať inou službou. Dôvodom má byť spájanie viacerých služieb a príchod nového obsahu v rámci jednej služby. Viac obsahu však spravidla znamená vyššiu cenu, ktorá sa odrazí v spôsobe predplatného tejto služby. Portál andro4all.com nám tak teraz prináša informácie o nových cenách predplatného pre túto službu, ktorá získa označenie Max. Prídu aj nové druhy predplatného a poznáme aj informácie o tom, kedy táto zmena predplatného príde. Všetky potrebné informácie si tak teraz prinesieme v našom článku.

HBO Max nahrádza nová služba, takéto sú ceny

HBO Max len rok po svojom globálnom debute odchádza a nahrádza ju nová, komplexnejšia služba pre sledovanie filmov a seriálov. Dôvodom tejto zmeny je zlúčenie pôvodnej služby s Discovery Plus a obsahom od Warner Bros. S novým obsahom sa ale majú zmeniť aj pôvodné plány, ktoré služba ponúkala. Doteraz sme sa totiž mohli stretnúť s klasickým mesačným predplatným a lacnejším ročným predplatným. Po novom sa však stretneme aj s plánom, ktorý bude lacnejší a ponúkne aj reklamy podobne, ako to ponúka aj Netflix.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Plán s reklamami pre službu Max má pritom v rámci USA stáť 9.99 dolárov a bude najlacnejším plánom, aký na trhu nájdeme. V ponuke bude aj plán bez reklám za cenu 15.99 dolárov, no s limitáciou kvality prehrávania na 1080p. Ak by ste teda chceli sledovať filmy a seriály v 4K kvalite bez akýchkoľvek obmedzení, museli by ste zaplatiť až 19.99 dolárov na mesiac, čo teda vôbec nie je lacnou záležitosťou. Upozorňujeme však, že ide o ceny určené pre USA a v rámci európskeho trhu sa budú môcť líšiť.

Len pre porovnanie, aktuálna ceny služby v našom regióne je 6,99€/mesiac, resp. 83,88€/rok (aktuálne v akciovej ponuke 54,99 €).

Kedy príde nová služba aj do Európy?

Ako ste už pravdepodobne správne pochopili, spojenie služieb príde najskôr na trh do USA. Tam začne vysielanie služby Max už 23. mája tohto roku a už v blízkej dobe teda budeme môcť sledovať aj seriály pod hlavičkou novej služby. Neskôr by však táto streamovacia služba mala prísť aj do Európy. Presný štart zatiaľ nevieme odhadnúť, no môžeme rátať s tým, že zmena neprebehne tento rok. Nová služba s väčším počtom obsahu pravdepodobne príde ku nám teda až začiatkom budúceho roka, prípadne neskôr.

Nevieme, akú uvádzaciu kampaň si Max prinesie do Európy. Pri zavádzaní služby HBO Max totiž služba ponúkala doživotné lacnejšie predplatné pre nových predplatiteľov. Nie je teda známe, či sa im zvýhodnená cena bude vzťahovať aj pri prechode na novú službu.

Patríte medzi predplatiteľov tejto streamovacej služby? Alebo ste skôr fanúšikmi iných služieb? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre