Robotický vysávač Xiaomi Roborock S5 Max so zabudovaným mopom aktuálne kúpiš za historicky najnižšiu cenu!

Nebaví ťa neustále upratovanie domácnosti? S robotickým vysávačom Roborock S5 Max to bude naozaj hračka

xiaomi roborock s5 max uvodny
Zdroj: Roborock

Vysávanie a mopovanie podlahy v domácnosti? Podľa väčšiny z nás dve najotravnejšie domáce práce, no čo ak by si ich mohol bezproblémov posunúť robotickému pomocníkovi? Našim aktuálnym favoritom je Xiaomi Roborock S5 Max so zabudovaným mopom, pri ktorého kúpe aktuálne ušetríš viac ako 100 eur. 

Nezanechá ani jednu omrvinku

Výkonný ventilátor s maximálnymi otáčkami až 15 000 za minútu za sebou nezanecháva žiadne nečistoty. Vyvinutá sacia sila dokonca dokáže zo zeme zdvihnúť aj klasické AA batérie, s ktorými s bežný vysávač neporadí. Vďaka takémuto výkonnému saciemu systému si vysávač poradí aj s naozaj zaprášenými podlahami, či dokonca aj kobercami. Skvelou výhodou je aj udržiavanie stabilného sacieho výkonu aj v prípade, že je zaplnená zberacia nádoba. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi roborock s5 max 3
Zdroj: Roborock

Dokonalé adaptívne mopovanie 

Vďaka obrovskej 290 mililitrovej nádrži na vodu a pokročilému dávkovaciemu systému dokáže robotický vysávač Roborock S5 Max umývať podlahy presne podľa vašich predstáv. Bezproblémovo si poradí s bežným jemným čistením parkiet, či kachličiek, ako aj s naozaj zašpinenou podlahou vo vašej kuchyni. Vďaka inteligentnej navigácii zároveň vysávač vie, na ktorých miestach už podlahu mopoval, na základe čoho v týchto oblastiach už druhýkrát mopovací systém nepoužíva. 

Špičkové mapovanie vašej domácnosti

Roborock S5 Max dokonale pozná vašu domácnosť. Vďaka laserovému diaľkomeru, ktorý sa otáča rýchlosťou až 300 otáčok za minútu, pozná robotický vysávač každý kút vašej domácnosti a to do najmenších detailov. Mapa pôdorysu vašej domácnosti umožňuje ručné umývanie vybraných izieb a miestností vo vašom obydlí. 

xiaomi roborock s5 max 4
Zdroj: Roborock

Rýchly a inteligentný

Vďaka výkonnému 32-bitovému štvorjadrovému procesoru je S5 Max schopný mimoriadnej úrovne inteligencie. Pozná tvar miestnosti a zisťuje, kde sú prekážky. Tieto znalosti využíva na transformáciu spôsobu navigácie a na výpočet najefektívnejšej trasy do každej miestnosti. 

O svoju domácnosť sa báť nemusíte

Roborock S5 Max nemusíte neustále pozorovať. Bezproblémov ho môžete bez obáv nechať pracovať aj v dome, keď ste mimo domácnosti. Vysávač totižto disponuje hneď niekoľkými senzormi, ktoré chránia nie len samotného robota pred prípadným spadnutím zo schodov, ale zároveň chránia objekty vo vašej domácnosti. 

xiaomi roborock s5 max 2
Zdroj: Roborock

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S5 Max nájdeš aktuálne v ponuke e-shopu Geekbuying.com za naozaj skvelých 415 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu, vďaka čomu je zaručené nie len expresné dodanie, ale aj vyhnutie sa ďalším poplatkom ako clo, či DPH. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKBS5M459“.

Robotický vysávač Roborock S5 Max nájdeš v najlepšej ponuke na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre