Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Robotickí pomocníci do domácnosti ILIFE za neprekonateľné ceny. Predajca Hekka prichádza s ďalšou porciou kupónov

Zahoď dlhé ručné umývanie domácnosti za hlavu. O dokonalú čistotu sa hravo postarajú robotickí pomocníci od výrobcu ILIFE.

Nenechaj si ujsť najnovšiu porciu exkluzívnych zľavových kupónov na e-shope Hekka.com. Populárny zahraničný predajca si tentokrát pripravil hneď dvojicu zľavových kupónov na robotických pomocníkov do domácnosti od výrobcu ILIFE. Šikovný robotický mop ILIFE W455 s inteligentnou navigáciou a rôznymi režimami čistenia, či robotický vysávač ILIFE L100 s výdržou batérie až 100 minút aktuálne kúpiš za skvelé ceny. Doprava je v oboch prípadoch úplne bezplatná. Cena po uplatnení zľavového kupónu je tak konečná a vďaka dodaniu z európskeho skladu sa nemusíš obávať dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

ILIFE W455 – multifunkčný mop do celej domácnosti

ilife w455
Zdroj: Hekka.com

Trápia tvoju domácnosť večne špinavé podlahy, s ktorými si len ťažko poradí bežný multifunkčný robotický vysávač s integrovaným mopovaním. Ak sa chceš vyhnúť ručnému umývaniu podláh, riešením môže byť robotický mop ILIFE W455. Ide o špecializovaného robotického pomocníka, ktorý zbaví domácnosť úplne všetkých nečistôt. Čistenie je omnoho intenzívnejšie ako pri bežných robotických vysávačoch, no navrch má aj pri pohľade na ďalšie parametre.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
ilife w455 mopovanie
Zdroj: Hekka.com

Špecializované zameranie na umývanie podláh prináša aj ďalšie výhody v podobe veľkých nádob na čistú (0,85 l) a špinavú vodu (0,9 l). Robotický mop ILIFE W455 totižto využíva technológiu vlhčenia podlahy, ktorá je následne umytá kefou z mikrovlákna. Všetky nečistoty sú spoločne s vodou následne vysaté naspäť do útrob vysávača. Nerobia mu tak problém ani naozaj znečistené povrchy.

ilife w455 navigacia
Zdroj: Hekka.com

Mop je tradične vybavený pokročilým navigačným systémom, pričom ponúka hneď 3 režimy čistenia. Prvým je tradičné automatizované čistenie všetkých plôch v domácnosti. K dispozícii sú však aj režimy pre zónové čistenie o zhruba 25 * 25 metrov štvorcových, či čistenie malých vybraných miest v prípade intenzívneho znečistenia povrchov. Pre jednoduchosť ovládania sú k dispozícii mobilná aplikácia, podpora digitálneho asistenta a samozrejme, jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel priamo na zariadení.

ILIFE L100 – multifunkčná alternatíva za babku

ilife l100 bateria
Zdroj: Hekka.com

Ak hľadáš skôr multifunkčné, ako čisto špecifické riešenie na umývanie podláh do domácnosti, alternatívou môže byť práve robotický vysávač ILIFE L100 s integrovaným mopom. Vysávač sa pýši inteligentnou laserovou navigáciou pre lepšiu orientáciu a mapovanie v domácnosti. V rámci mobilnej aplikácie tak je možné nastaviť špecifické časy pre umývanie jednotlivých miestností, vyberať tzv. no-go zóny, či prípadne mapovať hneď niekoľko poschodí.

ilife l100 navigacia
Zdroj: Hekka.com

Vysávač je vybavený aj mimoriadne silným sacím ústrojenstvom, ktoré dokáže vyvinúť sací výkon na úrovni až 2 000 Pa. V spojení so sadou kief na spodnej časti vysávača si tak hravo poradí aj s tými najväčšími nečistotami. Pre dokonalú čistotu sa zároveň stará aj integrovaný mop s až 3 intenzitami čistenia. Vysávač vďaka tejto dvojici riešení dokáže čistiť nie len bežné tvrdé povrchy, ale aj koberce a pod. .

ilife l100 alexa
Zdroj: Hekka.com

ILIFE L100 poteší aj výdržou na úrovni 100 a viac minút v závislosti od veľkosti a členitosti domácnosti. Veľká výdrž ho tak predurčuje aj na použitie v domácnostiach s rozlohou do 150 metrov štvorcových. Schopnosť čistiť veľké plochy je spoločne s mapovaním viacerých poschodí veľkou výhodou. Vysávač je tak možné použiť aj v rodinných domoch, čo prináša aj ďalšie úskalia v podobe schodov. Tento potencionálny problém však výrobca odstránil inteligentným senzorom zabraňujúcemu pád zo schodov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close